لایق‌ترین بازیکن برای فتح توپ طلا کیست؟

آدریان سنگربان اسپانیایی لیورپول باور دارد که هم‌تیمی‌اش ویرجیل فن‌دایک لایق‌ترین بازیکن در جهان برای کسب توپ طلا است....

لایق‌ترین بازیکن برای فتح توپ طلا کیست؟

به گزارش مدال؛ «ویرجیل فن‌دایک» در مدت زمان حضور خود در آنفیلد خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان جهان معرفی کرد و در قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا چهره موثری بود. با حضور او در لیورپول، فصل گذشته این تیم بالاتر از منچسترسیتی که قهرمان لیگ برتر شد، بهترین خط دفاعی لیگ برتر را در اختیار گرفت و حالا «آدریان» سنگربان اسپانیایی که تابستان به عنوان دروازه‌بان دوم به لیورپول پیوسته، در مصاحبه با «AS» ضمن مقایسه هم‌تیمی‌اش با «سرخیو راموس»، او را لایق‌ترین و شایسته‌ترین گزینه برای فتح توپ طلا قلمداد کرد.

او در این خصوص گفت: «مقایسه آنها برایم سخت است. هر دو به نظرم بهترین مدافعان وسط جهان هستند و اگر کنار هم باشند بهترین زوج دفاعی جهان را تشکیل می‌دهند. اگر دروازه‌بانی، راموس و فن‌دایک را برابر خود ببیند، خیالش آسوده خواهد بود. فرصت تمرین با راموس را در تیم ملی داشتم و می‌دانم داخل و خارج از رختکن درجه یک است. درباره ویرجیل چه بگویم که کسی نداند؟ او سطح باور نکردنی دارد. او یک مدافع بزرگ است. صحبت‌هایی مطرح است که نامزد فتح توپ طلا باشد. به نظرم او لایق‌ترین گزینه است. بازی به عنوان مدافع در لیگ برتر آسان نیست و او سطح فوق العاده‌اش را نشان داده است.»

البته این تنها نظر دروازه‌بان لیورپول است. به نظر شما لایق‌ترین بازیکن برای فتح توپ طلا کیست؟

بیشتر ببینید:

مقایسه مسی و فن دایک، دو گزینه توپ طلا 2019 /ویدیو

تگ ها


ویرجیل فن دایک فن دایک توپ طلا سرخپوشان مرسی‌ساید ویرجیل فان‌دیک لیگ برتر UEFA Champions League فوتبال