لایپزیش و گلادباخ برنده دیدار با منچستر و رئال هستند

اسطوره فوتبال آلمان نسبت به موفقیت تیم های کشورش در لیگ قهرمانان ایمان دارد....

به گزارش "ورزش سه"، لوتار ماتیوس اسطوره بایرن می‌گوید که دلیلی برای ترس تیم لایپزیش از منچستریونایتدوجود ندارد و مونشن گلادباخ نیز توان پیروزی برابر رئال مادرید را دارد.

 تیم یولیان ناگلزمان که فصل گذشته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد تا به حال در هر ۷ بازی خود در تمامی رقابت‌ها شکست ناپذیر بوده و در صدر جدول رده بندی بوندسلیگا قرار گرفته است.

در عین حال یونایتد آغاز دشواری در فصل ۲۱-۲۰۲۰ داشته و در رده پانزدهم جدول لیگ برتر ایستاده؛ هرچند در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با حساب ۱-۲ برابر پاری سن ژرمن به پیروزی رسید.

اسطوره فوتبال آلمان باور دارد که لاپیزیش می‌تواند به رکورد شکست ناپذیری خود در اولدترافورد نیز ادامه دهد و مونشن گلادباخ نیز می‌تواند برابر رئال مادرید موفق باشد.

ماتیوس در ستون خود در اسکای اسپرت نوشت:« صدرنشین بوندسلیگا ظاهرا همچون فصل گذشته تیم خوبی ساخته و حتی باتجربه‌تر و پخته‌تر شده است. آنها حالا دیدارهایشان را بدون ریسک غیرضروری به پایان می‌رسانند. تیمی که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته رسیده، نباید از منچستریونایتد بترسد. مهم نیست نام آنها چقدر بزرگ است، یونایتد نباید لایپزیش را بترساند. خصوصا این که آنها پس از ۵ بازی در رده پانزدهم لیگ برتر هستند و تنها ۷ امتیاز دارند.

لایپزیش قطعا می‌تواند در اودترافورد پیروز باشد؛ همانطور که بروسیا مونشن گلادباخ می‌تواند رئال مادرید را شکست دهد. خصوصا اگر مانند ۳۰ دقیقه پایانی برابر اینتر شجاعانه بازی کند. رئال تیم باتجربه‌ای است و نباید دست کم گرفته شود خصوصا در لیگ قهرمانان. آنها پس از شکست برابر شاختار دونتسک تحت فشار هستند اما با برد الکلاسیکو شرایط بهتری دارند. اما بروسیا باید به خودش باور داشته باشد.»

تگ ها


مونشن‌گلادباخ لوتار ماتیوس آر بی لایپزیش منچستر یونایتد رئال مادرید