لبحند وتل و فراری در غیاب همیلتون در بوداپست

تمرین دوم گرندپری مجارستان در زیر باران شدید بوداپست برگزار شد....

به گزارش "ورزش سه"، در تمرین دوم گرندپری مجارستان که در زیر بارش باران برگزار شد و سباستین وتل توانست در غیاب لوییس همیلتون که زمانی به ثبت نرساند، بالاتر از بوتاس و کارلوس ساینز قرار بگیرد و دلیلی برای لبخند به طرفداران فراری بدهد!سرجیو پرز و لنس استرول از ریسینگ پوینت چهارم و پنجم شدند و این در حالی بود که همیلتون پیشتاز تمرین اول و الکس آلبون از رانندگانی بودند که نتوانستند دور خود را کامل کرده و زمانی به ثبت برسانند.
 
 
بارش شدید باران و جمع شدن آب روی پیست تکنیکی هانگارورینگ کار را برای راننده‌ها بسیار سخت کرده بود و برای دقایقی طولانی تنها سرجیو پرز بود که با لاستیک‌های فول وت در پیست حضور داشت.
 


پیر گسلی راننده‌ی آلفاتائوری که تمرین اول را به دلیل مشکل در سنسورهای ماشین از دست داده بود، در تلاش بود تا از تمرین دوم نهایت استفاده را ببرد اما تنها موفق به زدن هفت دور شد و در پایان تمرین دوم با شکایت از بوی دود و سوختگی در ماشین به گاراژ رفت. گسلی موفق شد تایم ششم را در تمرین دوم ثبت کند.از بین ۱۳ راننده‌ای که موفق به ثبت زمان شدند مکس ورستپن از ردبول با ۲.۳ ثانیه بیشتر از وتل، هفتم شد و بالاتر از رومن گروژان از هاس ایستاد.
 
 


کیمی رایکونن که در تمرین دوم ماشینش را از کوبیتسا پس گرفته بود با وجود شکایت از نداشتن چسبندگی، توانست با ۱۶ دور، بیشتر ین تعداد دور در تمرین دوم را به نام خود ثبت کند. رایکونن در پایان تمرین دوم در رده‌ی نهم قرار گرفت.چارلز لکلرک دیگر راننده‌ی فراری که او هم از نداشتن چسبندگی شکایت داشت دهم شد و بالاتر از آنتونیو جیووناتزی قرار گرفت. لاندو نوریس و کیویات نیز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.اوکون، ریکاردو، همیلتون، لطیفی، راسل، آلبون و مگنوسن راننده‌هایی بودند که موفق به ثبت زمان نشدند. با توجه به آب و هوای متغیر بوداپست فردا مشخص می‌شود که آیا شرکت نکردن در تمرین دوم به ضرر آنها تمام شده است یا خیر.

تگ ها


فرمول یک اتومبیل رانی