لبخند عالیشاه در تمرین سرخ‌ها/ لحظه‌شماری شماره 2 برای آغاز فصل جدید

امید عالیشاه هافبک پرسپولیس پس از رسیدن به توافق با مدیران این تیم قرارداد خود را تمدید کرد و امروز با لبخندی واضح در تمرین نوبت عصر سرخ‌ها حضور یافت....

عالیشاه در انتظار آغاز شمین فصل حضور خود در پرسپولیس است.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از کش و قوس‌های فراوان، امید عالیشاه وینگر 27 ساله سرخ‌ها با مدیران این تیم به توافق رسید و قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد تا شماره 2 پرسپولیس ششمین فصل حضور در این تیم را تجربه کند.
عالیشاه که طی فصول گذشته عمدتا به عنوان وینگر چپ و مهاجم سایه برای پرسپولیس به میدان رفته حال ممکن است بازی در پست هافبک در خط هافبک سه نفره‌ها را هم تجربه کند. وی در تمرینات پرسپولیس توانسته نظر مثبت کالدرون را به خود جلب کند و امیدوار است در فصل جدید شانس بیشتری برای حضور در ترکیب سرخ‌ها داشته باشد.
عالیشاه پس از سیدجلال حسینی و حسین ماهینی، کاپیتان سوم پرسپولیس است و با توجه به مصدومیت ماهینی و شرایط سنی سیدجلال، احتمال حضور وی به عنوان کاپیتان در ترکیب این تیم زیاد خواهد بود.
گفتنی است عالیشاه در 5 فصل حضور خود در پرسپولیس 132 بار پیراهن این تیم را در مسابقات رسمی بر تن کرده و 17 بار نیز موفق به گلزی شده است.

 

بیشتر بخوانید:
گزارش تمرین عصر امروز پرسپولیس/ جلسه بازیکنان با کادر فنی + تصاویر

تگ ها


امید عالیشاه تمدید قرار داد عالیشاه پرسپولیس تمرین پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال