لبنان – عربستان/روز سخت یاران رادولوویچ مقابل شاهین‌های سبز

لبنان و عربستان در دیداری از گروه E جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت....

لبنان و عربستان در دیداری از گروه E جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

 

به گزارش خبرنگار مدال، لبنان و عربستان در دیداری از گروه E جام ملت‌های آسیا فردا مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 19:30 /شنبه 22 دی/ورزشگاه آل مکتوم، دوبی


تیم داوری:
داور وسط: علی القیسی (از عراق)/کمک داوران: ابو العمری و راشد الغیثی (از عمان)


نمای بازی:
پس از کسب یک پیروزی آسان مقابل کره شمالی، عربستان مقابل لبنان نیز به دنبال پیروزی خواهد بود تا در روز پایانی مقابل قطر سرنوشت صعودشان در دست خودشان باشد. عربستان پس از جام جهانی تغییرات زیادی در لیست بازیکنان خود داشته و به مانند این مسابقات، فوتبالی روی زمین با اتکا بر مالکیت توپ را از خود به نمایش می‌گذارند. با آرایش 4-1-4-1 و در حضور دو وینگر با خلاقیت بالا، عربستان می‌تواند روی هر دروازه‌ای خطرناک ظاهر شود با این حال خط دفاعی این تیم به حد کافی قدرتمند نیست و با چنین بازیکنانی در دفاع، عربستان کار دشواری برای شکستن طلسم 23 ساله قهرمانی آسیا خواهد داشت. لبنان نیز که در بازی نخست خود مقابل قطر 65 دقیقه مقاومت کرد برای صعود به دور بعدی نیاز به کسب امتیاز از این بازی دارد و قابل پیش‌بینی است که به مانند بازی با قطر در این دیدار نیز ارائه‌گر یک بازی تدافعی باشد و چشم به ضدحملات بدوزد.


چهره‌های برتر:
سالم الدوسری و فهد المولد دو بازیکن کلیدی ترکیب عربستان هستند و هلال الحلوی و حسن معتوق دو بازیکن کلیدی لبنانی‌ها محسوب می‌شوند.


تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 7 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که سهم لبنان 3 پیروزی بوده و عربستان در 4 بازی به برتری رسیده و 2 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.