لجبازی پاری‌سن‌ژرمن با بارسا و چشمک پاریسی‌ها به رئال

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تمایلی به فروش نیمار به بارسلونا ندارد اما به پیشنهادهای باشگاه‌های دیگر در خصوص فروش ستاره برزیلی به گرمی نگاه می‌کند؛ از جمله پیشنهاد یوونتوس و رئال مادرید....

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تمایلی به فروش نیمار به بارسلونا ندارد اما به پیشنهادهای باشگاه‌های دیگر در خصوص فروش ستاره برزیلی به گرمی نگاه می‌کند؛ از جمله پیشنهاد یوونتوس و رئال مادرید.

به گزارش مدال؛ «ارنستو والورده» سرمربی بارسلونا می‌خواهد تیمش هر چه زودتر بسته شود و ترکیب کامل تیمش را در اختیار داشته باشد اما نقل‌وانتقالات آبی‌اناری‌ها هنوز ادامه دارد؛ برخی بازیکنان باید جدا شوند و خریدهایی هم در راه خواهد بود.

در این بین یک انتقال است که باشگاه مدت‌هاست برای تحققش تلاش کرده و چشم به راه آن است؛ بازگشت «نیمار جونیور» به نیوکمپ. گرچه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فعلاً انتقال مهاجم برزیلی را غیرممکن نساخته اما برای فروشش انتظار مبلغی نزدیک به آنچه برای خریدش پرداختند را دارد. نیمار هم از تمایل خودش به جدایی صحبت کرده و ناصر الخلیفی هم فکر می‌کند نگاه داشتن او برای تیم خوب نیست ولی هنوز آینده نیمار در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

واقعیت امر این‌ست که در فرانسه سران باشگاه ترجیح می‌دهند که نیمار به بارسا برنگردد، به همین دلیل نیز علاقه کمی به مذاکره با سران بلوگرانا از خود نشان می‌دهند. جالب‌تر اینکه آنها نسبت به هر باشگاه دیگری که برای خرید نیمار ابراز علاقه کند برخورد گرمی خواهند داشت و آن را در اولویت قرار می‌دهند و قصد تغییر رویه هم ندارند.

تماس‌های دو باشگاه در هفته‌های اخیر هم تنها رابطه بد دو باشگاه را ثابت کرده است. کینه و دشمنی آن‌ها دو طرفه است. PSG اکنون اهرم قدرت را در دست گرفته و به سران بارسلونا و مدیر برنامه‌های نیمار اعلام کرده که نمی‌خواهند او را به بارسلونا بفروشند. آن‌ها تایید کرده‌اند که نیمار دنبال جدایی است اما وارد مذاکره با بارسلونا نمی‌شوند. نیمار از سوی باشگاه پاریسی 300 میلیون یورو قیمت‌گذاری شده که این رقم تا 200 میلیون یورو نیز ممکن است کاهش یابد. این در حالی‌ست که بارسلونا فعلاً توانایی پرداخت این مبلغ را ندارد و پاری‌سن‌ژرمن هم نمی‌خواهد بازیکنی را با نیمار معاوضه کند و حتی به پیشنهاد بارسلونا گوش هم نمی‌دهد.

در این بین باشگاه یوونتوس نیز خریدهای گران‌قیمتی کرده اما با توجه به فروش «مویزه کن» به اورتون و احتمال خروج «ماریو مانژوکیچ»، می‌تواند برای جذب ستاره برزیلی دست بکار شود. البته باشگاه رئال مادرید اکنون در شرایط بهتری نسبت به یووه قرار دارد؛ کهکشانی‌ها توانایی خرید این ستاره برزیلی را دارند و مهم‌تر از همه اینکه خرید نیمار مانع خرید «پل پوگبا» نیز نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:

اختلاف دوباره زیدان و پرز؛ این بار بر سر نیمار

تگ ها


نیمار رئال مادرید بازگشت نیمار به بارسلونا کهکشانی‌ها پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات نیمار پاری سن ژرمن بارسلونا رئال مادرید یوونتوس سری آ Primera División لوشامپیونه فرانسه فوتبال