لحظه‌ای که جای رونالدو به زمین رفتم، باورنکردنی بود

اولین بازی ستاره نروژی برای رئال مادرید برابر ختافه بود و او جای کریستیانو رونالدو را در زمین گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، مارتین اودگارد ژانویه ۲۰۱۵ و در حالی که تنها ۱۶ سال داشت به رئال پیوست. باشگاه های زیادی خواهان او بودند ولی در نهایت رئال را انتخاب کرد. او ابتدا برای کاستیا تیم دوم رئال به میدان رفت و سپس به صورت قرضی بازی برای هیرنفین، فیتسه و رئال سوسیداد را تجربه کرد.

اودگارد تابستان ۲۰۲۰ به رئال برگشت ولی پس از یک نیم فصل نیمکت نشینی به آرسنال قرض داده شد و اکنون در این تیم شرایط خوبی دارد. او امشب در بازی رفت نیمه نهایی لیگ اروپا برابر ویارئال احتمالا فیکس خواهد بود.

اودگارد در مصاحبه با سایت آرسنال گفت:« سه سال برای تیم دوم رئال بازی کردم و سپس به این نتیجه رسیدم که بهتر است برای پیشرفت به هیرنفین هلند بروم. در آن مقطع تصمیم درستی بود. یک سال بعد به فیتسه رفتم و در این باشگاه با گل هایی که زدم و پاس گل هایم، به وضوح پیشرفت کردم.

در مورد اینکه چرا به رئال پیوستم باید بگویم که برنامه های خوبی برای آینده ام داشتند. مربی تیم دوم رئال زیدان بود و همه چیز در ابتدا خوب پیش رفت و سپس با باشگاه به این نتیجه رسیدیم که به لیگ هلند بروم. در سوسیداد هم به بلوغ فوتبالی رسیدم و اکنون در آرسنال روزهای خوبی را پشت سر می گذارم.»

اولین بازی برای رئال:« از یادنرفتنی است. به من گفته بودند ۳۰یا ۳۵ دقیقه بازی خواهم کرد ولی مشخص نبود به جای چه کسی به میدان می روم. عصبی بودم و استرس زیادی برای اولین بازی ام داشتم. وقتی رونالدو به طرفم آمد و جای او را در زمین گرفتم، لحظه ای غیرواقعی و باورنکردنی را تجربه کردم. هرگز فراموشش نخواهم کرد.»

تگ ها


کریستیانو رونالدو بروسیا دورتموند مارتین اودگارد آرسنال یوونتوس رئال مادرید