لحظه ای که ستاره آلمان فرشته نجات استرلینگ شد(عکس)

شب خوبه رحیم استرلینگ در ومبلی می‌توانست خراب شود اما توماس مولر هدیه این بازیکن را قبول نکرد....

به گزارش ورزش سه احتمالاً یکی از جذاب ترین مسابقاتی که پیش از آغاز رقابت‌های یورو هواداران فوتبال انتظار آن را می کشیدند تقابل دو تیم انگلیس و آلمان به شمار می‌آمد؛ اتفاقی که با توجه به قرار گرفتن سه شیرها در صدر جدول گروه خود و دومی آلمان در گروه مرگ رخ داد‌. 


بالاخره امشب انتظارها پایان یافت و دو تیم انگلیس و آلمان در ورزشگاه ومبلی به مصاف یکدیگر رفتند تا تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شود.

اگرچه انگلیس در نیمه اول بازی نسبت به حریف خود برتر بود اما نهایتاً هیچ گلی در بازی رد و بدل شد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند. 

در نیمه دوم اما شرایط تغییر کرد. انگلیس نمایش نسبتاً بهتری از خود ارائه داد و نهایتاً موفق شد در دقیقه ۷۵ گل برتری خود را به ثمر برساند. رحیم استرلینگ که پیش از این هر دو گل قبلی انگلیس در یورو را به ثمر رسانده بود موفق شد روی ارسال لوک شاو و با یک ضربه بغل پا گلزنی کند تا کار ۱-۰ شود. 

اما چند لحظه بعد ممکن بود رویای رحیم استرلینگ خیلی سریع تبدیل به یک کابوس شود؛ جایی که تونی کروس بعد از تعلل این ستاره تیم ملی انگلیس، توپ او را دزدید و پس از آن با یک پاس فوق العاده توماس مولر در موقعیت تک به تک قرار گرفت. 

استرلینگ بلافاصله بعد از لو دادن این توپ متوجه شد که چه اشتباه بزرگی مرتکب شده و با استیصال و ناامیدی مطلق به تک به تک شدن توماس مولر با دروازه جردن پیکفورد نگاه می کرد. همچنین استرلینگ دست خود را روی سرش گرفته بود و به نوعی مطمئن بود که مولر دروازه انگلیس را باز می‌کند اما ستاره تیم ملی آلمان در کمال ناباوری این فرصت بزرگ را از دست داد تا شب خوب استرلینگ و سه چیز ها خراب نشود.

تگ ها


تیم ملی آلمان یورو ۲۰۲۰ توماس مولر