لحظه ای که پاتوسی گازش را گرفت / بازگشت پسر باد

پاتوسی چنان پا به توپ به لشگر سپاهان زد و با سرعت پیشروی کرد که خیلی ها را از تولد یک ستاره مطمئن کرد....

پاتوسی چنان پا به توپ به لشگر سپاهان زد و با سرعت پیشروی کرد که خیلی ها را از تولد یک ستاره مطمئن کرد.

محمد سررشته داری

به گزارش مدال، پاتوسی دیوانه وار جلو می رفت، انگار فریاد می زد و عملیات انتحاری انجام می داد، بخشی از ذهنش درگیر این بود که نکند داور همین الان سوت پایان را بکشد، بخشی دیگر در گیر این بود که با پای راست توپ را به سمت چپ بیاورد و با یک پا و دو پا از میان مدافعان سپاهان که انگار می دویدند و توی سر خودشان می زدند، رد شود.

پاتوسی انگار گم شده استقلال است، بازیکنی روی پنجه، آماده و قبراق. انگار مدام روحش در حال درخواست عاجزانه از هم بازی هایش است و می گوید: پاس بده، توپ رو بده من تو موقعیت نامرئی هستم.

مرد نامرئی اونقدر بپر و بپر می کند که مدافعان او را گم می کنند، درست مثل اتفاقی که در نقش جهان رخ داد، پاتوسی آماده و قبراق رها شده بود به حال خودش یک و دو کرد و گازش را گرفت .

گل پاتوسی جذاب بود، نه فقط به خاطر دریبل در سرعت، نه فقط به خاطر لایی کشیدنش از میان مدافعان، بلکه به خاطر اینکه در دقیقه 97 زده شد، به خاطر اینکه به تیم امیر قلعه نوعی زده شد، به خاطر اینکه زیبا زده شد و از همه اینها بالاتر اینکه پاتوسی ستاره ای دوباره متولد شده است. جانشین خلف تیام، پسر باد، سریع و قوی  و تشنه.

پاتوسی علاوه بر همه این کارها ارسال هایش هم بی نظیر و کم نقص است و در دیدار با سپاهان هم عملا یک پاس گل داد و کریمی هم گل را زد. به واقع او یک نعمت است برای استقلالی که این روزها بدون پاتوسی چیزی در آن نوک پیکانش کم دارد .

از همین حالا هوادار استقلال نگران است برای تمدید قرارداد این بازیکن، بازیکنی که به نظر می رسد دوباره قراردادش خوب بسته نشده و در پایان فصل هم باید به تیم سابقش پول رضایت نامه پرداخت کرد، هم به پاتوسی پول داد.

البته در مورد مشابهی که برای تیام بود هواداران با فشار بسیار زیاد قیمت تیام را بالا بردند و حالا معلوم نیست که از آن ماجرا درس گرفته اند یا نه و آیا باز هم این بازیکن وقتی تمنای هواداران را می بیند طاقچه بالا می گذارد یا نه؟

استقلال شبیه به پاتوسی کم نداشته، از علیرضا اکبر پور بگیرید تا برسید به آرش برهانی همگی پسر باد بودند و سریع و غیر قابل مهار، شاید به همین دلیل باید برای پاتوی پاطلایی نوشت : بازگشت پسر باد!