حواشی دیدار استقلال-سپیدرود/استقلال با اشک های خسرو سوم شد

تیم استقلال امشب در حالی به مصاف سپیدرود رشت رفت که این بازی تحت تاثیر خداحافظی خسرو حیدری از حساسیت ویژه ای برخوردار بود....

به گزارش خبرنگار مدال، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سپیدرودد رشت ساعت ۲۱:۳۰ امشب در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

*استقلالی ها که شب گذشته به دلیل مشکلات مالی به اردوی پیش از بازی نرفتند، از ساعت 12:30 ظهر امروز در هتل المپیک محل اردوی آبی ها حاضر شدند.

*بازیکنان استقلال صبح امروز10 درصد از مطالبات خود را دریافت کردند.

*خسرو حیدری که قرار است در جریان دیدار امشب از مستطیل سبز خداحافظی کند، امروز به سوژه اصلی اردوی استقلال تبدیل شده و بازیکنان حاضر در اردو سعی می کنند روز خاطره انگیزی را برای خسرو مهیا کنند.

*بازیکنان استقلال عصر امروز ساعت 19:30 در جلسه آنالیز فنی شرکت خواهند کرد.

*فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در اینستاگرام خود از هواداران استقلال دعوت کرد برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن بازی خداحافظی خسرو در استادیوم آزادی حاضر شوند.

*بحث بلیت فروشی به سوژه اصلی هواداران در فضای مجازی تبدیل شده است و همه به دنبال پاسخ این سوال هستند که آیا بلیت کاغذی در استادیوم آزادی فروخته می شود یا نه؟!

*هادی مباشری امروز در مصاحبه ای اعلام کرد:" شورای تامین مثل بازی های قبلی، این بار هم تاکید کرده که بلیت فروشی اینترنتی باشد. من بعید می دانم که شورای تامین در صورت حضور هواداران برای بلیت فروشی مساعدت نکند."با این حساب می توان گفت که احتمال بلیت فروشی در محل بازی وجود دارد و هوادارانی که بلیت اینترنتی دریافت نکردند می توانند بلیت کاغذی تهیه کنند.

*شایعه ای از شب گذشته در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر خداحافظی مهدی رحمتی در بازی با سپیدرود که این خبر امروز توسط مسئولان باشگاه تکذیب شد.

*باشگاه استقلال نسبت به پخش دیدار استقلال و سپید رود از شبکه شما واکنش نشان داد و مدیرعامل این باشگاه گفت: متاسفانه در هفته های مختلف در مورد پخش زنده بازیهای استقلال کم لطفی های زیادی صورت گرفته، که کیفیت پخش یکی از این آن ها بوده و حالا هم صحبت از پخش توسط شبکه غیر مرتبط با ورزش به میان آمده است. با این وجود برنامه پخش ین دیدار در کنداکتور شبکه شما قرار گرفته و به علت پخش دیدار پرسپولیس و پارس جم از شبکه سه و دیدار سپاهان و استقلال خوزستان از شبکه ورزش تغییر در این برنامه محتمل به نظر نمی رسد.

*در حاشیه دیدار استقلال و سپید رود قرار است پیش از شروع بازی از محمدعلی فروغی تقدیر شود. وی جزو بهترین کمک داوران فوتبال ایران در دهه 70 بود که سابقه حضور در تیم داوری دربی را هم دارد.

*چالش اعتراضی استقلالی ها از همین حالا در اطراف ورزشگاه آزادی مشاهده می شود. هوادارانی که برای تماشای بازی به سمت استادیوم در حرکتند از ماسک های سفیدرنگ با نقطه ای قرمز در وسط آن استفاده کرده اند!

* برخی منابع خبری می گویند محمد دانشگر به دلایل انضباطی توسط فرهاد مجیدی از ترکیب این تیم مقابل سپید رود کنار گذاشته شده است.

*ماسک هایی که هواداران استقلال در اقدامی هماهنگ به منظور اعتراض به شرایط این تیم همراه خود به ورزشگاه آورده اند،  مقابل درب های ورودی از آن ها تحویل گرفته می شود.

*خسرو حیدری به همراه دختر خردسالش در ورزشگاه آزادی و در رختکن استقلال حاضر شده است.

*از دقایقی پیش بلیت فروشی در گیشه های ورزشگاه آزادی هم آغاز شده‌است.

 

*از طرح موزائیکی طراحی شده توسط کانون هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی رونمایی شد. *بازیکنان استقلال با لباس های سفید رنگ به منظور گرم کردن وارد زمین شدند. بازیکنان سپید رود نیز در زمین حضور دارند.

*با پیگیری های انجام شده توسط باشگاه استقلال، دیدار استقلال و سپیدرود از شبکه 5 سیما نیز پخش می شود.

*هم اکنون خسرو حیدری در کنار فرهاد مجیدی و دختر خود در زمین چمن ورزشگاه آزادی حضور دارد. هواداران استقلال به شدت حیدری را مورد تشویق قرار داد

*تمامی بازیکنان استقلال و سپیدرود رشت قبل از شروع مسابقه تونل افتخاری برای خسرو حیدری ایجاد کردند.

*بازیکنان استقلال بعد از گلزنی همگی به سراغ خسرو حیدری رفتند تا جشن شادی خود را با او تقسیم کنند.

* مراسم خداحافظی خسرو حیدری قبل از شروع مسابقه دیدار استقلال و سپیدرود رشت برگزار شد. حیدری به همراه فرهاد مجیدی و روشنا دختر خود در زمین چمن حاضر شد و با تشویق هواداران به سمت سکوهای ورزشگاه آزادی رفت. *هواداران استقلال در جزیان بازی به شدت خسرو حیدری را تشویف می کنند.

*علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال قبل از شروع مسابقه قصد داشت که به همراه یکی از نزدیکان خود در استادیوم حاضر شود اما با واکنش مسئولان رو به رو شد و به حالت قهر ورزشگاه را ترک کرد.

تگ ها


باشگاه استقلال حواشی استقلال سپید رود خسرو حیدری خداحافظی خسرو حیدری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال