لحظه به لحظه با انتقال تاریخی رونالدو

انتقال رونالدو به یووه لحظه به لحظه جدی تر می شود. رسانه ها وعده داده اند که روز سه شنبه ......

انتقال رونالدو به یووه لحظه به لحظه جدی تر می شود. رسانه ها وعده داده اند که روز سه شنبه معارفه در تورین انجام خواهد شد.
به گزارش خبرنگار سایت مدال لحظه به لحظه با این انتقال با شما خواهیم بود. منتظریم تا ببینیم پیش بینی رسانه ها درست خواهد بود و فردا مراسم معارفه صورت خواهد گرفت یا نه!
به گزارش برخی رسانه ها از جمله توتو اسپورت فردا جلسه سرنوشت ساز سران باشگاه رئال برگزار می شود.
در ادامه گزارشی از این انتقال را می خوانیم:


-دی مارزیو گفت: خورخه مندس این ضمانت را به ماروتا داده که انتقال حتماً اتفاق خواهد افتاد‌.


-روزنامه توتو اسپورت تورین خبر داد که خورخه مندز، مدیر برنامه های رونالدو امروز به مادرید می‌رود تا جلسه دوم و نهایی خود را با پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید برگزار کند.

-گازتا دلو اسپورت گزارش داد: رئال همانند یووه دستمزد سالیانه 30 میلیون یورو به کریس پیشنهاد داده ولی رونالدو نپذیرفته است. چون فکر می کند در تورین ارزشش را بهتر می دانند و بازیکن محبوب‌تری خواهد بود.

توتو اسپورت در خبری آورد:
فردا(سه شنبه) جلسه سرنوشت ساز سران باشگاه رئال مادريد!

-مارکا نوشت:
هفته‌ای سرنوشت‌ساز برای کریستیانو.
باشگاه در انتظار پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی یوونتوس و همه در انتظار توافقی دوستانه بین کریستیانو و باشگاه هستند.


-‍ دى مارتزيو گفت:
"كريستيانو رونالدو هنوز در يونان است و همچنان خورخه مندس كارهاى انتقالش به يوونتوس را انجام مي دهد. خورخه مندس با قاطعيت به سران باشگاه يوونتوس ضمانت داده تا اين انتقال را با ۱۰۰ میلیون یورو صورت دهد.
"هفته آينده براى كريستيانو رونالدو سرنوشت ساز خواهد بود. يوونتوس دارد تلاش مي كند بعضى اسناد ناقص را كامل كند و از طرفى پرز و كريس بر سر وداع و طريقه خداحافظى باهم مذاكره مي كنند"
"يوونتوس بطور رسمى همه كارها را انجام داده ولى شخصيت پرز براى همگان واضح اسن. با تمام قدرت و فشار با سران باشگاه يوونتوس مذاكره مي كند و به آنها باج نمي دهد"


- خوليو پاپتيستا(بازيكن سابق باشگاه) گفت :
"خروج كريستيانو رونالدو شكست بزرگى براى رئال مادريد خواهد بود ، رونالدو به خوبى مي داند دارد چكار مي کند"


-‍ جورجيا سينى (اسكاى ايتاليا) :
"كريستيانو رونالدو مي خواهد ليگ ايتاليا را تجربه كند و همچنين مي خواهد با يوونتوس در اروپا موفقيت هايى كسب كند و نشان بدهد چقدر بزرگ است. كريستيانو يوونتوس را انتخاب كرده و نمي شود تغييرش داد. بازيكن و پرز به خوبى مي دانند همه چيز تمام شده است."
"جلسه سران باشگاه رئال مادريد روز سه شنبه همه چيز را حل و فصل خواهد كرد"


-كوپه به نقل از رسانهاى ايتاليا خبر داد: انتقال كريستيانو طى اين 7 روز كلا تمام مي شود.

-پرمیوم اسپورت نوشت: همه منتظرند تا پرز فردا در جلسه هیئت مدیره باشگاه به صورت رسمی جدایی کریستیانو را اعلام کند.

-‍ خورخه والدانو(اسطوره باشگاه) :

"با جدايى كريس، كسى كه بيشترين ضرر را مي بیند رئال مادريد است، در چنين وضعى بايد نابغه باشى تا رئال را ترک كنى و كريس يك نابغه است"

"به نظرم در آينده از كريس جديد و از مسى جديد خبرى نخواهد بود آنها تكرار ناپذيرند. داريم در مورد غول هاى فوتبال حرف مي زنيم"


- برونو آلوز گفت:

”رونالدو در یوونتوس موفق خواهد شد. هیچ لیگی نیست که رونالدو نتواند در آن موفق شود. او در هر کشوری می تواند موفق شود و ایتالیا هم مستثنی نخواهد بود.”

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو فوتبال