لحظه به لحظه با انتقال رونالدو به یووه/ جت شخصی آماده پرواز به تورین

انتقال رونالدو به یووه لحظه به لحظه جدی تر می شود به گزارش خبرنگار مدال، بعد از جلسات ......

انتقال رونالدو به یووه لحظه به لحظه جدی تر می شود 
به گزارش خبرنگار مدال، بعد از جلسات مندس ایجنت مشهور کریس رونالدو و چانه زنی طرفیت بر سر رضایت صد یا صد و سی میلیون یورویی و حصول توافقات نسبی در جلسات این دو در تورین و اصرار کریس که به یونان رفته حالا تصاویری از جت شخصی آماده پرواز رونالدو منتشر شده. وقتی باشگاه مادریدی از ساعاتی قبل فروش پیراهن شماره هفت رونالدو را متوقف و یووه همین شماره پیراهن را با نام رونالدو در تورین و آمریکا به معرض فروش می گذارد یعنی اینکه باید باور کرد آقای فوق ستاره بعد از نه فصل در پی بی توجهی پرز بار سفر بسته و می خواهد سالهای پایانی فوتبالش را در تورین سپری کند. او حتی با آنچلوتی در تماس بوده و درباره سری  ا مشاوره و اطلاعات گرفته و علاوه بر تماس های مکرر با انیلی رییس یووه بدنبال جلب رضایت مارسلو برای یوونتوسی شدن است
کریس تا سه شنبه بنابر روایت و تاکید رسانه های اروپا معارفه خواهد شد. باقی خبرها را بخوانید. 
 
-‍ آ.اس نوشت: پرز نمیخواهد به عنوان رئیسی از او یاد شود که کریستیانو بهترین بازیکن تاریخ رئال را فروخت.
او از رونالدو می خواهد در رسانه ها دلیل جداییش رو بگوید مثل کاری که ژابی ۲۰۱۴ انجام داد و گفت : " باشگاه نمی خواست مرا بفروشد ، این تصمیم من بود."
 کریستیانو اما  این کار را نخواهد کرد.
 
 
- مطبوعات ایتالیا نوشتند : 
"رونالدو به یووه فشار می آورد اما رئال قیمت را بالا برده است. مذاکرات ادامه دارد. خود ستاره می خواهد به تورین برود و  ارزش سهام یووه در بورس بالا رفته .”
 
 
-پابلو بارگیجیا (خبرنگار ايناليايی نزديک به يووه) :
پرونده‌ی انتقال رونالدو به یوونتوس تا سه شنبه تکمیل خواهد شد. رئال از رونالدو خواسته تا دلیل جدایی از باشگاه را اعلام کند.
 
 
-‍ توتو اسپورت در گزارشی نوشت: بعد از انتقال كريستيانو رونالدو به يوونتوس با دستمزدی سی میلیون یورویی و رضایت نامه صد میلیون یورویی  وى ساليانه ٨٠ ميليون يورو(حتى بيشتر) براى يوونتوس درآمد خواهد داشت!
 
 
- اسپورت مدیاست در گزارشی اعلام کرد:  رونالدو  سه شنبه به تورین می رود و در آن زمان معارفه خواهد شد.
 
 
- آنیلی ، رئیس یووه هم گفت  :
"رونالدو به زودی یوونتوسی می شود "
 
 
 -مدياست خبر داد: با تاييد خورخه مندس ، كريستيانو رونالدو روز سه شنبه به تورين مي رود و معارفه انجام خواهد شد!
 
 
-لگروتالیه بازيكن سابق يووه می گوید  : 
"رونالدو تا ساعاتی دیگر به یووه ملحق می شود ؛ برای ما که دو سه سال است می گوییم فوتبال ایتالیا پیر شده است این اتفاق خوبی است و باید خوشحال باشیم.
 
- نیکولا لگروتالیه، بازیکن سابق یوونتوس هم گفت :
"رونالدو تا ساعاتی دیگر به یووه ملحق می شود. برای فوتبال ایتالیا خوشحالم. این اتفاقی بسیار خوبیه"
 
-‍ ‍ کالدول هم از این سو  گفته : ‌
"متاسفانه رونالدو از رئال می رود. پر کردن جای خالی او غیرممکن است. مشکل است که قهرمانی را پیدا کنید که هم در بازی تیم نقش داشته باشد و هم سالی 50 گل بزند.امیدوارم پرز بتواند نظر رونالدو را عوض کند. در آن صورت هواداران دوآتشه از او ممنون خواهند شد.”

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو فوتبال