حواشی استقلال و نفت مسجد سلیمان/ اقدام جالب شفر در پایان مسابقه

دیدار دو تیم استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان تا دقایقی دیگر برگزار خواهد شد....

دیدار دو تیم استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان تا دقایقی دیگر برگزار خواهد شد.

حاشیه‌های دیدار استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان جالب توجه است.

به گزارش خبرنگار مدال، حواشی این دیدار را در زیر می خوانید:

*در فاصله یک ساعت و نیم تا شروع دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان ترافیک اطراف ورزشگاه کاملا روان  است.

*حدود ۵۰۰ هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند و به علت بارش نم نم باران و آسمان ابری آزادی زیر سقفها پناه برده اند.

*بعضی از هواداران پیگیر نتیجه دیدار پرسپولیس و نساجی در قائمشهر هستند و نیم نگاهی به ال سی دی مستقر شده در جایگاه خبرنگاران دارند.

*بلیت فروشی دستی در ورزشگاه انجام می شود.

*بخشهایی از  چمن ورزشگاه کاور کشیده شده است.

*اتوبوس تیم نفت مسجد سیمان دقایقی پیش وارد ورزشگاه آزادی شد.

*علیرضا مرزیبان و کادر فنی نفت مسجد سلیمان پیش از بازیکنان برای بازدید حال و هوای ورزشگاه  وارد چمن شدند.بعد از کادر فنی بازیکنان وارد چمن شدند و بعضی از بازیکنان عکس یادگاری گرفتند.

*بعضی از هواداران استقلال علیه بازیکنان نفت شعار سر دادند.

* سه هوادار نفت مسجد سلیمان که در ورزشگاه حاضر هستند اقدام به تشویق مرزبان کردند و او نیز به ابزار احساسات آنها پاسخ داد. 

* خبرنگارانی که از در غربی ورزشگاه وارد می‌شوند مانند مسابقات قبلی می‌توانند از گیت مخصوصی که همیشه برای آنها در نظر گرفته می‌شد وارد ورزشگاه شوند. ماموران نیروی انتظامی آنها را به سمت در حادثه هدایت می‌کنند که باعث سردرگمی اهالی رسانه‌ شده است. 

* درحالی که نام محسن کریمی در بین اسامی دعوت شده به اردوی استقلال برای بازی امروز به چشم نمی خورد و شب گذشته وی به همراه روح الله باقری در اردوی این تیم حضور نداشت اما مهاجم جوان استقلال در فهرست 18 نفره این تیم قرار گرفته است. به این ترتیب مشخص نیست چرا نام کریمی شب گذشته در فهرست قرار نداشت و او امروز به اردوی آبی پوشان فراخوانده شده است؟

* پلاکارد اطلاعیه واگذاری امور خدماتی و نگهداری از فضای سبز مجموعه آزادی در کنار درب ورودی غربی ورزشگاه آزادی تعبیه شده است.

* همچنین اطلاعیه‌ تردد در محوطه مجموعه ورزشگاه آزادی با پرداخت هزینه نیز در کنار درب غربی ورزشگاه نصب شده است. 

در فاصله حدود یک ساعت به آغاز دیدار تیم‌های استقلال و نفت مسجدسلیمان تعداد بسیار کمی از هواداران آبی‌پوش در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند که البته تعداد آنها به خوشبینانة‌ترین حالت به هزار نفر می‌رسد.

* هواداران تیم فوتبال استقلال پیگیر دیدار تیم پرسپولیس و نساجی در قائمشهر هستند و از طریق تلفن‌های همراه مسابقه این دو تیم را تماشا می‌کنند.

* از آنجا که شفر به تعدادی از بازیکنان استقلال برای مسابقه امروز استراحت داده وی نام فرشید اسماعیلی نیز را برای مسابقه امروز از لیست ۱۸ نفره این تیم خط زد. سرمربی تیم استقلال برای مسابقه نفراتی مثل ووریا غفوری، فرشید اسماعیلی و... را از فهرست این تیم کنار گذاشته تا در دیدار آینده مقابل العین از آنها استفاده کند.

*‌ با وجود مشکلاتی که هفته گذشته برای بحث تبلیغات در استادیوم آزادی به وجود آمده بود اما امروز شاهد هستیم که تبلیغات در پشت دروازه‌ها صورت گرفته و مسئولان استادیوم آزادی مجوز تبلیغات محیطی سازمان لیگ را صادر کرده‌اند.

* پس از گل تساوی پرسپولیس توسط رفیعی تماشاگران تیم استقلال صحت و سقم این موضوع را از خبرنگاران می‌پرسیدند و آنهایی که بازی را به صورت مستقیم تماشا نمی‌کردند نام زننده گل را از نمایندگان رسانه‌ها که در ورزشگاه آزادی هستند می‌پرسیدند.

*از علیرضا اکبر پور و مهدی امیرآبادی پیشکسوتان استقلال پیش از بازی تجلیل و تقدیر شد.

*فرشید اسماعیلی که امروز نامش در لیست استقلال نیست با استقبال هواداران وارد وی آی پی شد.

*میلاد میداودی کاپیتان نفت مسجد سلیمان و اسماعیل شریفات مهاجم این تیم که سابقه حضور در استقلال را دارند توسط تماشاگر استقلال مورد تشویق قرار گرفتند.

*پس از اعلام نتیجه دیدار نساجی و پرسپولیس از سوی گوینده ورزشگاه هواداران استقلال خوشحال شدند.

*در ابتدای بازی فرهاد مجیدی مربی تیم استقلال برخورد جالب توجهی با یکی از توپ‌جمع‌کن‌ها داشت و علاوه بر اینکه او را در آغوش گرفت لحظاتی با او به صحبت پرداخت. 

*میلاد میداودی کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که امروز روی نیمکت این تیم قرار گرفته است در بین دو نیمه برای گرم کردن وارد زمین شد که هواداران استقلال از وی خواستند به سمت ‌آنها برود و با آنها عکس سلفی بگیرد این بازیکن هم به سمت تماشاگران رفت و بعد از گرفتن موبایل‌های آ‌نها یک سلفی با آنها انداخت.در ادامه میداودی به شدت تشویق شد که او هم به پیراهن آبی که بر تن داشت بوسه زد و همین موضوع باعث شد تا تمامی تماشاگران روی سکوها وی را تشویق کنند. 

* علیرضا مرزبان سرمربی نفت مسجدسلیمان در طول نیمه اول چندین و چند بار به داور مسابقه اعتراض کرد. وی هنگامی که در نیمه اول داور به بازیکن نفت کارت زرد نشان داد شدیدا به داور چهارم معترض شد. 

* فرهاد مجیدی مربی تیم استقلال هنگام ورود به زمین در نیمه دوم با مرزبان خوش و بش کرد. 

* میلاد میداودی زمانی که فرهاد مجیدی را دید با وی عکس یادگاری انداخت. میداودی و مجیدی چند سال پیش در تیم استقلال با هم همبازی بودند. 

* تعدادی از طرفداران نفت مسجدسلیمان در جایگاه پرسپولیسی‌ها آرام و قرار ندارند و با وجود اینکه تیمشان از حریف عقب است آنها را تشویق می‌کنند. 

* در نیمه اول چند بار شفر و چند بار هم طاهری و مجیدی در کنار خط بازیکنان تیم استقلال را هدایت کردند. 

*استقلال در این دیدار خیلی زود در دقیقه ۱۰ توسط علی کریمی به گل رسید که باعث شد هواداران آبی‌های پایتخت در ادامه بازی با شور و حرارت بالایی از تیمشان حمایت کنند. همچنین این گل علی کریمی، نخستین گل او برای استقلال در لیگ برتر بود.

*طبق گفته گوینده ورزشگاه، دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان در حضور حدود ۱۴ هزار تماشاگر برگزار شد.

*پس از پایان بازی وینفرد شفر سرمربی استقلال در اقدامی جالب بازیکنانش را فراخواند تا به سمت هوادارانشان بروند و از آن‌ها تشکر کنند.

حواشی استقلال و نفت مسجد سلیمان/ اقدام جالب شفر در پایان مسابقه
حواشی استقلال و نفت مسجد سلیمان/ اقدام جالب شفر در پایان مسابقه
حواشی استقلال و نفت مسجد سلیمان/ اقدام جالب شفر در پایان مسابقه
حواشی استقلال و نفت مسجد سلیمان/ اقدام جالب شفر در پایان مسابقه
حواشی استقلال و نفت مسجد سلیمان/ اقدام جالب شفر در پایان مسابقه
حواشی استقلال و نفت مسجد سلیمان/ اقدام جالب شفر در پایان مسابقه