لحظه به لحظه با حواشی دربی 89 - به وسعت تاریخ،به رنگ خون - 2

حواشی دربی بزرگ 89 را از ورزشگاه آزادی به صورت لحظه به لحظه در مدال دنبال خواهید کرد....

حواشی دربی بزرگ 89 را از ورزشگاه آزادی به صورت لحظه به لحظه در مدال دنبال خواهید کرد.

به گزارش مدال،حواشی دربی بزرگ 89 را از ورزشگاه آزادی به صورت لحظه به لحظه در مدال دنبال خواهید کرد.

 

*هواداران پرسپولیس پرچم بسیار بزرگی که 8 جایگاه را در برمیگیرد را  آماده کرده اند تا در هنگام بازی آن را به نمایش بگذارند.

* تعدادی از هواداران هم به مراکز انتقال خون در ورزشگاه مراجعه کردند تا در این امر انسان دوستانه مشارکت کنند.

* طرفداران تیم فوتبال استقلال از پاتوسی و هواداران پرسپولیس از علی علیپور، خواستار گلزنی در این دیدار بودند.

* بلیت‌های این دیدار مثل دیدارهای گذشته با قیمت‌های نجومی به هواداران پیشنهاد می‌شود. در یکی از سایت‌های اینترنتی قیمت جایگاه ۹۰۰ هزار تومان اعلام شده است. در اطراف ورزشگاه هم بلیت‌ها با قیمت‌های مختلف از جمله ۲۰۰ هزار تومان به هواداران پیشنهاد می‌شوند.

لحظه به لحظه با حواشی دربی 89 - به وسعت تاریخ،به رنگ خون - 2

*در حالی که هواداران زیادی در صف تحویل گرفتن بلیت‌های الکترونیکی خود بودند،فردی پشت این گیت‌ها بدون هیچ گونه مشکلی مشغول فروش بلیت در بازار سیاه بود و بلیت‌ طبقه دوم را با قیمت ۵۰ هزار تومان می‌فروخت.

*چهل هزار تماشاگر سه ساعت پیش از آغاز داربی هشتادونهم در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند.

*درحالی که در داربی‌های قبلی، تعداد هواداران پرسپولیس، بیش از استقلالی‌ها بود، امروز تعداد هواداران دو تیم برابر است.

*با وجود اتخاذ تدابیر خاص برای داربی هشتادونهم اما در بیرون ورزشگاه خرید و فروش بلیت در بازار سیاه جریان دارد.

*پیر لوئیجی کولینا، داور با سابقه ایتالیایی که ریاست کمیته داوران فیفا را دارد ساعتی پیش برای تماشای داربی پایتخت به تهران رسید و فدراسیون فوتبال در حال آماده‌سازی مقدمات برای حضور این داور با سابقه در ورزشگاه آزادی است

* زمانی که محمدرضا احمدی، گزارشگر بازی استقلال و پرسپولیس با اتومبیلش وارد ورزشگاه شد یکی از تماشاگران برای گرفتن عکس یادگاری با احمدی خود را مقابل اتومبیل او انداخت!

*داوران و ناظران مسابقه در میان تشویق هواداارن دو تیم برای بازدید از چمن و آشنایی با جو ورزشگاه به میدان آمدند.

لحظه به لحظه با حواشی دربی 89 - به وسعت تاریخ،به رنگ خون - 2

*در حالی که سکوهای هواداران پرپسولیس پر شده اما در سمت استقلالی ها هنوز جای خالی به چشم می خورد

*علیرضا بیرانوند اولین بازیکنی بود که برای گرم کردن وارد زمین شد و مورد تشویق تماشاگران این تیم قرار گرفت.

* هنگامی که مهدی رحمتی وارد زمین شد هواداران پرسپولیس علیه وی شعار دادند. استقلالی ها در واکنش به این شعارها رحمتی را تشویق کردند.

*خسرو حیدری، فرشاد محمدی مهر، مرتضی تبریزی، محسن کریمی، امید نورافکن و حسین حسینی نیمکت نشینان استقلال در این مسابقه هستند. روح الله باقری در این بازی هم سکو نشین خواهد بود.دانشگر و غفوری به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده اند.

* امید عالیشاه، بشار رسن، مهدی شریفی، محسن ربیع خواه، آدام همتی، محمد احسان حسینی، سیامک نعمتی، سعید کریمی و رادوشوویچ نیمکت نشینان پرسپولیس در این بازی هستند.

* تماشاگران استقلال با  به اهتزاز در آوردن پرچم های یک شکل به هنگام ورود تیمشان به زمین از بازیکنان محبوب خود حمایت کردند.

* هنگامی که استقلالی ها وارد زمین شدند تماشاگران این تیم گادوین منشا را به شدت تشویق کردند.

*هنگامی که فرهاد مجیدی وارد زمین شد هواداران استقلال مربی تیم خود را به شدت تشویق کردند.مجیدی هم به سمت هواداران استقلال رفت و برای آنها دست تکان داد.

* با وجود اینکه اعلام شده بود برای این مسابقه 57 هزار بلیت فروخته می شود اما سکوهای طرفداران استقلال و پرسپولیس تقریبا پر شده و تنها یک سکو در طبقه دوم برای ایجاد فاصله بین تماشاگران خالی مانده است. در حال حاضر بیش از 65 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

* ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد. وی هنگام ورودش به استادیوم به خبرنگاران گفت: دربی را می بریم.

*کولینا که میهمان ویژه این بازی هست هم در ورزشگاه آزادی حاضر شد.

*احمد ایراندوست معروف به غول ببره هو در ورزشگاه حضور پیدا کرد

لحظه به لحظه با حواشی دربی 89 - به وسعت تاریخ،به رنگ خون - 2

*۱۵ دوربین HD بازی را پوشش می‌دهند و ۱۳۰ نفر از عوامل تولید و فنی و گروه ورزش شبکه سه در ورزشگاه آزادی و ۴۰ نفر در استودیو حضور دارند تا این بازی حساس را از ساعت ۱۶ تقدیم مردم و هواداران کنند.همچنین پخش صدای این بازی به صورت استریو است تا مخاطبان خود را در ورزشگاه آزادی کنار هواداران احساس کنند.

 تمام بازیکنان پرسپولیس بعد از پایان بازی به سمت برانکو رفتند و به او تبریک گفتند. کریم باقری که از برد پرسپولیس خوشحال بود تمام بازیکنان پرسپولیس را در آغوش گرفت.

* فرشید باقری هافبک استقلال که به دلیل مصدومیت تعویض شده بود لنگان لنگان زمین را ترک کرد.

* سیدجلال حسینی بعد از پایان بازی با فرهاد مجیدی خوش و بش کرد. فرهاد مجیدی نیز با بازیکنان پرسپولیس و تیم داوری دست داد.

* سروش رفیعی با گادوین منشا برخورد گرمی داشت. وی به سمت نیمکت استقلال رفت و با بازیکنان این تیم دست داد و خسته نباشید گفت.

* هواداران پرسپولیس بعد از پایان بازی یکصدا برانکو را تشویق کردند.

* تعدادی از هواداران استقلال که زیر جایگاه خبرنگاران نشسته بودند به رحمتی اعتراض کردند.

*تعدادی از هواداران استقلال که از باخت تیم‌شان ناراحت هستند روی سکو نشسته و گریه می‌کنند. آنها حاضربه ترک ورزشگاه نیستند.