لحظه به لحظه با حواشی دربی 91؛ لغو کنسرت هوروش بند

بعضی از افراد سودجو طبق روال گذشته بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی را در بازار سیاه به فروش رساندند....

به گزارش مدال، شهرآورد تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه ‌آزادی برگزار خواهد شد. این در حالی است که طبق روال سال‌های گذشته هواداران پرشور استقلال و پرسپولیس از روزهای قبل به ورزشگاه آزادی آمدند تا بتوانند این بازی را تماشا کنند.

ساعت 9 صبح درهای ورزشگاه به روی هواداران استقلال و پرسپولیس باز شد تا طرفدارانی که بلیت الکترونیکی تهیه کردند بتوانند با کارت ملی وارد سکوها شوند. در حال حاضر محوطه ورزشگاه آزادی بسیار خلوت است و رفته رفته به تعداد هواداران افزوده می‌شود.

* هواداران استقلال با بادکنک‌های آبی و سفید به استقبال شروع بازی رفتند.

* فرهاد مجیدی و یحیی گل‌محمدی، سرمربیان دو تیم با ورود به زمین از سوی هواداران خودی تشویق شدند.

* در زمان خوش‌وبش مجیدی و گل‌محمدی، عکاسان زیادی برای گرفتن عکس هجوم برده بودند.

* در آغاز بازی، باز هم تماشاگران پرسپولیس طرح موزائیکی شهید سردار سلیمانی را اجرا کردند.

* تماشاگران پرسپولیس با در دست داشتن پلاکاردهای هواداری به سبک تیم‌های انگلیسی تیم‌شان را تشویق کردند.

* هواداران استقلال نیز پرچم‌های بزرگ آبی رنگ را به اهتراز در آوردند.

* با حضور مجیدی، هواداران استقلال شعار معروف قاتل پرسپولیس را سر دادند.

* دو تیم با طرح پیراهن‌های جدید در میدان حاضر شدند.

* بازیکنان پرسپولیس قبل از سوت داور حلقه اتحاد تشکیل دادند.

* مسعود ریگی و علی کریمی پیش از آغاز بازی به سمت یحیی گل‌محمدی رفتند.

* مجیدی با یکی از کمک داوران بازی به خوش‌وبش پرداخت.

* ورود بادکنک‌ها به داخل زمین از نکات جالب ابتدای بازی بود.

* بازیکنان استقلال دقایقی  زودتر از پرسپولیسی ها وارد زمین شدند.

* روی نیمکت استقلال، حسین پورحمیدی، مرتضی تبریزی، سینا خادم پور، زکریا مرادی، بورودوف و آرش رضاوند حضور دارند. عارف غلامی، سیاوش یزدانی، فرشید اسماعیلی، بلبلی، دیاباته غایبان استقلال در این دیدار هستند.

* میلاد زکی پور و محمد نادری و همچنین مرتضی تبریزی و محسن ربیع خواه برای دقایقی در میانه میدان با هم خوش و بش کردند.

* شایعه عجیب در مورد اوساگونا دقایقی قبل از شروع مسابقه موجی از نگرانی را در بین هواداران پرسپولیس ایجاد کرد و آنها در این مورد با هم صحبت می کردند. پیش از آغاز بازی نامه ای از ایفمارک در فضای مجازی دست به دست شد که در تست های مهاجم پرسپولیس ماده ترامادول وجود داشته است.

* سیاوش یزدانی و عارف غلامی دو مدافع استقلال که در لیست این تیم حضور ندارند در جایگاه ویژه حضور دارند.

* اسماعیل خلیل زاده و مهدی رسولی پناه رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور در جایگاه ویژه دیدار دو تیم را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

* تیم داوری شهرآورد بعد از چک کردن تور دروازه ها در میانه زمین عکس یادگاری گرفت.

* دو تیم شهاب سرخ و کوتاه قامتان  ایران با عنوان دربی کوچولوها به مصاف یکدیگر رفتند. نکته جالب اینجا بود که این مسابقه را یک گزارشگر برای تماشاگران به شکلی عجیب گزارش می کرد و بازیکنان دو تیم را به گلزنی تشویق می کرد. هنگامی که مهاجم تیم قرمز موقعیت تک به تک را خراب کرد هواداران استقلال با طعنه علی علیپور مهاجم پرسپولیس را تشویق کردند.

* حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون برای ضبط بخشی از یک سریال تلویزیونی در شبکه اول سیما در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

* هنگامی که تماشاگران استقلال متوجه شدند اعضای این تیم وارد ورزشگاه شدند فرهاد مجیدی را تشویق کردند.

* مسئولان فرهنگی و مذهبی حاضر در ورزشگاه مثل شهرآورد گذشته با نصب بنر در مقابل جایگاه ویژه تماشاگران را به نکشیدن سیگار دعوت کردند. روی این بنرها نوشته شده تحویل سیگار= تحویل بسته فرهنگی.

*هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در مقابل جایگاه طرح موزائیکی را با نقش شهید سردار سپهبد سلیمانی اجرا کردند.

* از آنجا که قرار است با نام و یاد و خاطره شهید ابراهیم هادی برگزار شود قرار است بازیکنان دو تیم با شاخه های گل روی جایگاهی که تهیه شده به یاد آن شهید وارد زمین شوند.

* تعدادی از هواداران تیم استقلال قبل از شروع مسابقه علیه وزیر ورزش شعار دادند.

*فردی با پیراهن قرمز زیر جایگاه استقلالی ها و در جایگاه CIP نشسته بود که هواداران استقلال به وی اعتراض شدیدی انجام دادند.

* تماشاگرانی که بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند توسط نیروی انتظامی به بیرون هدایت شدند.

* سرعت چک کردن بلیت ها بسیار کند پیش می رود و این موضوع باعث نارضایتی تماشاگران شده است.

* بعضی از هواداران از اینکه نتوانستند از طریق سایت خریداری کنند بسیار ناراحت هستند و به دنبال راهی برای ورود به سکوهای ورزشگاه آزادی هستند. 

* مسؤولین حراست ورزشگاه آزادی از 9 صبح زمانی که درهای ورزشگاه به روی هواداران باز شد تأکید کردند هوادارانی که بلیت ندارند ورزشگاه را ترک کنند. این هشدارها همچنان ادامه دارد و بسیاری از هواداران بی‌اعتنا کنار ورزشگاه هستند تا راهی برای ورود به ورزشگاه پیدا کنند.

* داوران شهرآورد پایتخت هم به ورزشگاه آزادی آمدند تا آماده قضاوت این دیدار شوند.

* در محوطه ورزشگاه آزادی ترافیک نسبتاً سنگینی وجود دارد، پارکینگ‌های اصلی ورزشگاه آزادی تکمیل شده است و بسیاری از هواداران ماشین‌های شخصی خود را کنار اتوبان پارک کردند.

* در فاصله 3 ساعت مانده به آغاز بازی، گیت‌های الکترونیکی ورزشگاه آزادی دچار مشکل شد.

* در شرایطی که قرار بود هوروش بند و همکارانش برای اجرا به ورزشگاه آزادی بیایند اما کنسرت زنده این گروه لغو شد.

* قرار است پیش از آغاز دیدار دو تیم، دربی کوچولوها بین دو تیم قرمز و آبی برگزار شود.

* در حالی که حدود 15 هزار نفر روی سکوهای استادیوم مستقر هستند مسئولان برگزاری مسابقه سرودهای انقلابی برای تماشاگران پخش کردند.

* تعداد زیادی از هواداران به خاطر نداشتن بلیت پشت در استادیوم مانده‌اند و نیروی انتظامی از آنها خواهش می‌کند تا ورزشگاه را ترک کنند.

* تعدادی از طرفداران استقلال آندره استراماچونی را مورد تشویق قرار دادند.

*تعداد زیادی از هواداران سرخابی که برای این دیدار هنوز بلیت تهیه نکرده‌اند، در اطراف ورزشگاه از طریق تلفن همراه خود قصد تهیه بلیت را دارند که بازهم به خاطر اختلال در سامانه در این امر ناموفق هستند.

* تماشاگران زیادی از نقاط مختلف کشور برای حضور در این شهرآورد شب قبل از بازی خود را به ورزشگاه رسانند که در این بین از شهرهای سیستان و بلوچستان، شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان تماشاگرانی در ورزشگاه حضور دارند.

* از نکات جالب این بازی می‌توان به فروش بازار سیاه بلیت شهرآورد تهران اشاره کرد که بعضی از افراد سودجو در گوشه‌ای از محوطه ورزشگاه به دنبال فروش بلیت طبقه دوم ورزشگاه هستند. 

* تعداد زیادی از هواداران استقلال و پرسپولیس بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی شدند و منتظر این  هستند تا به هر نحوی این دیدار را از روی سکوها مشاهده کنند.

* از لحاظ امنیتی جو بسیار آرامی در ورزشگاه آزادی حکمفرما است و تمام نیروهای انتظامی مستقر هستند تا مشکلی برای هواداران به وجود نیاید. 

* بعضی از هواداران استقلال و پرسپولیس مشغول استراحت کردن هستند و بعضی‌ از طرفداران هم مثل همیشه به دنبال کری‌خوانی هستند تا این دیدار را جذاب‌تر کنند.

* با اعلام مسؤولان ورزشگاه آزادی کسانی که بلیت ندارند حق ورود به ورزشگاه را ندارند و بعضی از مسؤولین حراست از طریق بلندگو این نکات را اشاره می‌کنند تا تجمع بی‌هدف در ورزشگاه آزادی به وجود نیاید.

ادامه دارد...

 

تگ ها


حواشی دربی 91 دربی 91 فوتبال ایران پرسپولیس استقلال پرسپولیس-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال