حواشی دیدار ماشین‌سازی – پدیده/ از سکوهای خالی تا لشکرکشی مشهدی‌ها

حواشی دیدار ماشین‌سازی و پدیده را با هم مرور می‌کنیم...

به گزارش مدال، در هفته پایانی لیگ برتر ماشین‌سازی میزبان پدیده شهر خودرو است.
*بلیت فروشی دیدار پدیده برابر ماشین سازی از ساعت 17 در محل ورزشگاه اختصاصی ماشین سازان آغاز شد و از ساعت 19 نیز درهای ورزشگاه بنیان باز خواهد شد تا هواداران بتوانند حداکثر دو ساعت قبل از بازی خود را به سکوهای ورزشگاه برسانند.
*شنیده می شوند تعداد 800 بلیت برای هواداران در نظر گرفته شده است و تقریبا 11200 بلیت نیز برای تبریزی ها کنار گذاشته شد. هواداران تیم می توانند بلیت های این بازی را با قیمت ده هزار تومان خریداری کنند.
*هواداران دو تیم استقبال بسیار کمی از این بازی داشته‌اند.
*شبکه سهند تبریز این دیدار را به صورت زنده پخش خواهد کرد.
*بازیکنان پدیده با بازدید از چمن ورزشگاه بنیاد دیزل شگفت‌زده شدند و از کیفیت زمین بسیار تعریف کردند.

*مالک باشگاه پدیده به همراه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیرکل سازمان ورزش خراسان و نماینده مجلس مردم مشهد در ورزشگاه حضور دارند. *جای کویتونگو گلزن ماشین سازان به پرسپولیس بعد از گلزنی به پرسپولیس در هفته گذشته مصدوم شد و ماشین سازان تلاش می کردند او را به دیدار حساس امروز ماشین و پدیده برسانند. قبل از دیدار جای در ترکیب اولیه قرار گرفت ولی در نهایت نتوانست به بازی برسد و راهی سکوها شد.

* تماشاگران ماشین سازی در اقدامی جالب با پرچم تراکتورسازی وارد ورزشگاه شدند و پس از گل تساوی این تیم به فولاد ابراز خوشحالی کردند. آنها همچنین دائما پیگیر نتیجه تراکتور هستند.
*در صحنه ای که ماشین سازان معتقد بودند پنالتی صورت گرفته است، اما داور چنین اعتقادی نداشت و به همین دلیل علیه وی شعار دادند.
*رضا مهاجری، سرمربی ماشین سازی با لباسی صورتی در این بازی حاضر شده که جلب توجه می‌کند!
*قبل از اینکه ماشین سازی گل مساوی را بزند، تشویقی صورت نمی‌گرفت و پس از آنها تماشاگران وادار به حمایت شدند.

تگ ها


ماشین سازی پدیده هفته سی ام لیگ برتر تبریز یحیی گل محمدی رضا مهاجری حواشی ماشین سازی شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال