لحظه به لحظه با روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی‌ فوتبال ایران

پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران ساعت 24 امشب بسته خواهد شد و تیم‌ها پس از این موعده تنها در صورت داشتن جای خالی در لیست خود می‌توانند تا سقف 3 بازیکن با سهمیه آزاد جذب کنند....

پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران ساعت 24 امشب بسته خواهد شد و تیم‌ها پس از این موعده تنها در صورت داشتن جای خالی در لیست خود می‌توانند تا سقف 3 بازیکن با سهمیه آزاد جذب کنند.

به گزارش خبرنگار مدال، پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران تا ساعاتی دیگر بسته خواهد شد. راس ساعت 24 امشب، پنجره 84 روزه تابستانی بسته می‌شود و تیم‌های لیگ برتری تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تنها می‌توانند سه بازیکن با سهمیه آزاد جذب و یا بازیکنان مصدوم خود را لیست خارج کنند.

پیش‌بینی می‌شد امروز شاهد چند انتقال بزرگ در فوتبال ایران باشیم با این حال تا عصر امروز اتفاقات زیادی در بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران رخ نداده و به نظر می‌رسد در ساعات باقی مانده شاهد حداقل چند جابه‌جایی در لیست تیم‌های لیگ برتری باشیم.

تمام اتفاقات نقل و انتقالاتی امروز فوتبال ایران به شرح زیر است:

13:24 - فرشاد فرجی که گفته می‌شد ممکن است از شهر خودرو جدا شود در این تیم ماندنی شد.
13:50 - علی طاهران هافبک تدافعی فصل گذشته تراکتور که در روزهای نخست نقل و انتقالات تابستانی به عضویت گل‌گهر درآمده بود از این تیم جدا شد.

لحظه به لحظه با روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی‌ فوتبال ایران

14:38 - مهدی نوراللهی دروازه‌بان فصل گذشته استقلال با عقد قراردادی سه ساله به عضویت سایپا درآمد.
18:43 - در حالی که باشگاه ماشین‌سازی خواهان جذب علیرضا نقی‌زاده هافبک تیم فوتبال سپاهان شده بود انتقال این بازیکن به تبریز به دلیل به دلیل عدم پذیرش خواسته‌های باشگاه سپاهان از سوی باشگاه ماشین‌سازی منتفی شد.
20:15 - سعید عزت‌اللهی که پیش از این شایعانی پیرامون انتقال وی به تیم‌های لیگ برتری شنیده می‌شد با قراردادی قرضی با حق خرید از روستوف راهی اوپن بلژیک شد.
23:59 - امید سینگ هافبک فصل گذشته نساجی قرارداد خود با این تیم را تمدید کرد.

اخبار مرتبط:
فصل نقل‌وانتقالات فوتبال ایران در ایستگاه پایانی

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات سایپا نقل و انتقالات شهر خودرو اخبار نقل و انتقالات روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر ایران