لحظه خوشبختی سپاهان در ساوه (عکس)

محمد محبی در دقیقه ۱۱۵ دیدار برابر خوشه طلایی به خوبی از پاس دقیق شهببازاده نهایت استفاده را برد و گل برتری تیمش را ثبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اگر مقاومت شاگردان وحید بیاتلو که نمایش جانانه ای در طول مسابقه ارائه کرده بودند، چند دقیقه بیشتر ادامه داشت، معلوم نبود که در ضربات پنالتی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و شاید سپاهانی ها حذف شده بزرگ مرحله یک هشتم نهایی لقب می گرفتند.


با این حال بازیکنان سپاهان که می دانستند اگر بازی به ضربات پنالتی کشیده شود، شرایط برای آنها سخت خواهد شد، تا دقایق پایانی بازی دست از تلاش برنداشتند و سرانجام روی پاس دقیق و استثنایی سجاد شهباززاده که در عمق برای محمد محبی فرستاده شد و چند مدافع خوشه طلایی را جا گذاشت، موفق شدند با حرکت تکنیکی این بازیکن و با یک پا دو پایی که به خزائی فرد دروازه بان خوشه طلایی زد، بدون اینکه ضربه دیگری به توپ بزند، دروازه نماینده شهر ساوه را باز کند.


پس از این گل شاگردان وحید بیاتلو که امیدشان را برای پیروزی در مسابقه از دست داده بودند، روی حرکت خوب یاسین سلمانی و ضربه سجاد شهباززاده گل دوم را هم در دقیقه ۱۱۹ وارد دروازه خوشه کردند تا این دیدار که می رفت به ضربات پنالتی کشیده شود، با پیروزی ۲ بر صفر شاگردان محرم نویدکیا خاتمه پیدا کند.


عکس‌ها از روابط عمومی باشگاه سپاهان

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان