لحظه‌شماری برای اعلام لیست نهایی تیم ملی/دو بازیکن خط خوردند، قلم قرمز روی نام 5 ملی‌پوش دیگر

لیست نهایی تیم ملی تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد و در حال حاضر گمانهزنیها در رابطه با نفرات خط خورده تیم ملی از موضوعات داغ فضای مجازی است ......

لیست نهایی تیم ملی تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد و در حال حاضر گمانهزنیها در رابطه با نفرات خط خورده تیم ملی از موضوعات داغ فضای مجازی است ...


لیست نهایی تیم ملی تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد و در حال حاضر گمانه‌زنی‌ها در رابطه با نفرات خط خورده تیم ملی از موضوعات داغ فضای مجازی است.
به گزارش خبرنگار مدال، در فاصله چند ساعت مانده تا اعلام لیست 23 نفره تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا، گمانه‌زنی در رابطه با خط خورده‌های احتمالی تیم ملی اوج گرفته است. اعلام کنار گذاشته شدن سعید عزت‌اللهی و علی کریمی از لیست نهایی تیم ملی که به دلیل مصدومیت این دو بازیکن بوده به معنای حضور 28 بازیکن در لیست فعلی کارلوس کی‌روش است و این در حالی است که پیش از این خط خوردن رشید مظاهری، صادق محرمی، سعید آقایی، احمد عبدالله‌زاده و فرشاد احمدزاده از لیست اولیه تیم ملی کنار گذاشته شده بودند.
در میان بازیکنان حاضر در اردو، قطعا یک دروازه‌بان در میان گزینه‌های خط خورده خواهد بود و آن طور که برخی رسانه‌ها خبر داده‌اند، این دروازه‌بان حسین حسینی دروازه‌بان استقلال خواهد بود، هر چند در این باره خبر موثقی منتشر نشده است.
خط خوردن یک مدافع میانی در شرایطی که 6 مدافع میانی در فهرست تیم ملی حضور دارند قابل پیش‌بینی است و به نظر می‌رسد کی‌روش یکی از دو مدافع میانی مورد علاقه خود را از لیست تیم ملی کنار خواهد گذاشت. همچنین با توجه به بحران مصدمیت در خط میانی تیم ملی، روزبه چشمی احتمالا در خط هافبک مدنظر کادر فنی تیم ملی خواهد بود.
در خط حمله نیز دو بازیکن در میان بازیکنان خط خورده خواهند بود. یک لژیونر مصدوم که اکثر اردوهای تیم ملی طی ماه‌های اخیر را از دست داده به همراه علی علیپور که اخباری پیرامون خط خوردن وی در رسانه‌ها منتشر شده بازیکنان خط خورده خواهند بود. خط خوردن علیپور پس از انتشار یک استوری توسط همسر وی قوت گرفته است.
اما شاید خبرسازترین بازیکن خط خورده تیم ملی، گزینه خط خورده در میان وینگرها باشد. دو وینگر تیم ملی که هر دو نیز لژیونر هستند طی روزهای اخیر با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده‌اند و با توجه به عدم رفع شدن کامل مصدومیت این دو، احتمال خط خوردن یک لژیونر نامدار و یا پدیده فصل قبل لیگ برتر از لیست نهایی کی‌روش برای جام ملت‌ها بالا خواهد بود.