لحظه‌شماری مورینیو برای جانشینی زیدان در رئال مادرید

ژوزه مورینیو سرمربی سابق منچستریونایتد که تابستان امسال پیشنهادات زیادی را برای مربیگری رد کرده، در انتظار بازگشت به رئال مادرید است...

به گزارش مدال، به نقل از آاس، رئال مادرید در دومین دوره مربیگری زیدان، روزهای چندان خوبی را سپری نمی‌کند. زیدان ماه مارس گذشته به رئال برگشت تا به اوضاع این تیم سر و سامانی دهد ولی در عمل اتفاق خاصی نیفتاد و کهکشانی ها فصل را با خاطراتی بد به اتمام بردند.

فصل جدید، رئال بدون تغییرات گسترده در ترکیب خود نسبت به فصول گذشته، کار را با برد برابر سلتا شروع کرد ولی تساوی ناامیدکننده خانگی شب گذشته برابر وایادولید نشان داد که رئال برای بازگشت به روزهای اوج خود، راهی طولانی در پیش دارد.

 بسیاری معتقدند که زیدان با ادامه این روند، شانس زیادی برای ماندن روی نیمکت رئال نخواهد داشت و شاید در ژانویه جای خود را به مربی دیگری بدهد و اینجاست که ژوزه مورینیو گزینه نخست فلورنتینو پرز رئیس رئال محسوب خواهد شد.

آقای خاص که پس از اخراج از منچستریونایتد بدون تیم است و در ماه های اخیر چند پیشنهاد از جمله پیشنهادات ملی را رد کرده، فعل و انفعالات رئال را به دقت زیر نظر دارد و معتقد است اگر قرار است بار دیگر به دنیای مربیگری برگردد، بهترین تیم برای او رئال خواهد بود. مورینیو سابقه سه فصل هدایت رئال را برعهده دارد و این تیم را سال 2012 با رکورد 100 امتیاز و 121 گل زده قهرمان لالیگا کرد. او پس از اخراج سولاری نیز از گزینه‌های مربیگری رئال بود ولی پرز ترجیح داد زیدان را بازگرداند.

اخبار مرتبط:

ماشین زمان زیدان؛ رئال ۲۰۲۰ با خط حمله رئال ۲۰۱۴!

تگ ها


ژوزه مورینیو زین‌الدین زیدان فوتبال جهان فلورنتینو پرز رئال مادرید لالیگا فوتبال