۴ لحظه ماندگار ترشتگن در سال ۲۰۱۹

مروری بر ۴ لحظه ماندگار دوران حرفه‌ای مارک آندره ترشتگن در سال ۲۰۱۹....

به گزارش مدال، با به پایان رسیدن سال ۲۰۱۹ می‌توان عملکرد بازیکنان، بهترین لحظات آن‌ها و فراز و نشیبشان را بررسی کرد. سایت اسپورت موب گزارشی از برترین لحظه‌های بازیکنان مشهور دنیای فوتبال منتشر کرده که خواندن آن خالی از لطف نیست.
مارک آندرترشتگن هم‌اکنون جایگاه رشک‌برانگیزی در دنیای فوتبال دارد و می‌توان او را جزء ۳ دروازه‌بان برتر شاغل در فوتبال دانست. ۴ لحظه ماندگار او را مرور می‌کنیم.
کاپیتانی در بارسلونا
مربیان بیشتر ترجیح می‌دهند کاپیتان تیم‌شان در میانه زمین بجنگد و به سادگی بازوبند را به دروازه‌بان نمی‌دهند. به همین دلیل بستن بازوبند در تیمی که در آن مسی، بوسکتس و پیکه حضور دارند کار بزرگی است. ترشتگن در بازی مقابل هوئسکا در ابتدای فصل توانست این لحظه را تجربه کند.
۲ کلین شیت در ال‌کلاسیکو در یک هفته
البته مدت زمان درست ۷۲ ساعت است! ترشتگن ابتدا چهارشنبه در نیمه‌نهایی کوپا دل‌ری و در جریان برد ۳ گله بارسلونا گلی نخورد و سپس روز شنبه هم در جریان برد ۱-۰ بارسا گلی دریافت نکرد تا در ۳ روز ۲ کلین شیت ثبت کند.
شاهکار مقابل دورتموند
شاید بتوان دیدار بارسلونا مقابل دورتموند در وست‌فالن را بهترین نمایش چند سال اخیر او دانست. دروازه‌بان آلمانی بارسا در وطنش بی‌نظیر عمل کرد و کلین شیتی ارزشمند را به نام خود ثبت کرد.
پاس گل مقابل مایورکا
نمایش‌های فوق‌العاده و واکنش‌های عالی تنها ویژگی ترشتگن نبوده و او توانسته حتی پاس گل هم بدهد. ترشتگن در دیدار بارسا مقابل مایورکا در ماه دسامبر که با برتری ۵-۲ کاتالان‌ها تمام شد به آنتوان گریزمان پاس گل داد.

بیشتر بخوانید:

جیب عالی، پز عالی؛ کدام باشگاه‌ها بیشترین دستمزد را می‌دهند؟

تگ ها


برترین لحظه‌های بازیکنان مارک آندره‌ تراشتگن بارسلونا لالیگا فوتبال