۵ لحظه ماندگار فن‌دایک در سال ۲۰۱۹

مروری بر ۵ لحظه ماندگار ویرجیل فن‌دایک در سال ۲۰۱۹....

به گزارش مدال، با به پایان رسیدن سال ۲۰۱۹ می‌توان عملکرد بازیکنان، بهترین لحظات آن‌ها و فراز و نشیبشان را بررسی کرد. سایت اسپورت موب گزارشی از برترین لحظه‌های بازیکنان مشهور دنیای فوتبال منتشر کرده که خواندن آن خالی از لطف نیست.
ویرجیل فن‌دایک در سال گذشته توانست خود را به عنوان یکی از برترین مدافعان اروپا اثبات کند. با هم ۷ لحظه ماندگار او در سال ۲۰۱۹ را مرور می‌کنیم.
عملکرد درخشان مقابل بایرن
فن‌دایک توانست در جریان برد ۳-۱ مقابل بایرن در ماه مارچ یک گل بزند اما نمایش بی‌نظیر او در این بازی تا سال‌ها در خاطر هواداران لیورپول خواهد ماند.
بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس
فن‌دایک به عنوان گران‌ترین مدافع تاریخ لیگ برتر انگلیس به لیورپول پیوست و به همین دلیل از روز اول تحت فشار بود اما او با دریافت جایزه برترین بازیکن فصل لیگ برتر به همه ثابت کرد چه توانایی‌هایی دارد.
بهترین بازیکن فینال لیگ قهرمانان
یک نمایش درخشان دیگر که این بار با کسب جام همراه شد. او یکی از عوامل برد قرمزپوشان در واندامتروپولیتانو بود.
بهترین بازیکن سال یوفا
چند ماه پس از قهرمانی در اروپا این بار فن‌دایک یک جایزه فردی را از آن خود کرد و بهترین بازیکن یوفا (اروپا) شد که از نظر بسیاری از فوتبال‌دوستان واقعا مستحق این اتفاق بود.
دومین بازیکن برتر سال جهان
بسیاری از هواداران انتظار داشتند فن‌دایک بهترین بازیکن جهان شود اما او در آخرین لحظه قافیه را به مسی باخت. هرچند که او به عنوان دومین بازیکن در این مراسم انتخاب شد و این مسئله اتفاق کمی نبود.

بیشتر بخوانید:

۵ لحظه ماندگار لواندفسکی در سال ۲۰۱۹

 

تگ ها


برترین لحظه‌های بازیکنان فوتبال جهان ویرجیل فان‌دیک لیورپول لیگ برتر فوتبال