۵ لحظه ماندگار لواندفسکی در سال ۲۰۱۹

مروری بر ۵ لحظه ماندگار لواندفسکی در سال ۲۰۱۹....

به گزارش مدال، با به پایان رسیدن سال ۲۰۱۹ می‌توان عملکرد بازیکنان، بهترین لحظات آن‌ها و فراز و نشیبشان را بررسی کرد. سایت اسپورت موب گزارشی از برترین لحظه‌های بازیکنان مشهور دنیای فوتبال منتشر کرده که خواندن آن خالی از لطف نیست.
رابرت لواندفسکی توانست در سال گذشته کفش طلا را تصاحب کند و بیشتر از مسی و رونالدو گل بزند. با هم ۵ لحظه مهم لوا در سال ۲۰۱۹ را مرور می‌‌کنیم.
اولین بازیکن ۱۰۰ گله در آلیانس آره‌نا
فوریه ۲۰۱۹ لواندفسکی در جریان برد ۳-۱ مقابل شالکه به اولین بازیکنی تبدیل شد که در ورزشگاه آلیانس آره‌نا ۱۰۰ گل به ثمر می‌رساند. این ورزشگاه در فصل ۰۶-۲۰۰۵ افتتاح شده و بازیکنان زیادی چون روبن و ریبری در این ورزشگاه بازی کرده‌اند اما لواندفسکی اولین بازیکن ۱۰۰ گله در این ورشگاه است.
بهترین گلزن غیر آلمانی
گلزنی لوا مقابل گلادباخ در ماه فوریه او را به رکورد پیزارو رساند و ۲ گل بعدی او مقابل ولفسوبورگ لواندفسکی را به برترین گلزن غیر آلمانی بوندس لیگا تبدیل کرد.
دویستمین گل در بوندس لیگا
در ماه اپریل، لواندفسکی ۲ گل به دورتموند زد تا هم به برد ۵ گله تیمش کمک کند و هم دویستمین گل بوندس‌لیگایی‌اش را به ثمر برساند. او ۷۴ گلش را در دورتموند زده است.
هفتمین جام قهرمانی
بایرن با برد مقابل اینتراخت در ماه می توانست برای هفتمین بار پیاپی قهرمان بوندس لیگا شود. این جام، پنجمین جام لوا با بایرن بود وهفتمین جام قهرمانی لیگ برای او. لواندفسکی پیشتر ۲ بار هم با دورتموند قهرمان شده بود.
رکوردزنی در لیگ قهرمانان
لوا در بازی مقابل ستاره سرخ بلگراد ۴ گل زد تا چند رکورد بزند. او به دومین بازیکنی تبدیل شد که دو بار در لیگ قهرمانان ۴ گل می‌زند. این ۴ گل در ۱۵ دقیقه به ثمر رسید که نوعی رکورد محسوب می‌شد.

بیشتر بخوانید:

۴ لحظه ماندگار ترشتگن در سال ۲۰۱۹

 

تگ ها


فوتبال جهان برترین لحظه‌های بازیکنان رابرت لواندوفسکی بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال