لخویا-پرسپولیس/ هوادار دوباره جبران می‌خواهد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛تیم های لخویا قطر و پرسپولیس از ساعت۲۳:۳۰امشب در دوحه بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار خواهند کرد ......

 به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم های لخویا قطر و پرسپولیس از ساعت ۲۳:۳۰ امشب در دوحه بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان  آسیا را برگزار خواهند کرد. دیداری که از حساسیت های بسیار زیادی برخوردار است و به نوعی تکمیل کننده تمام راه رفته تیم برانکو در طول این دو فصل خواهد بود. دیدار رفت در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. آن هم در حالیکه مهدی طارمی یک  ضربه پنالتی را از دست داد تا دوباره مثل بازی مقابل الوحده از انگیزه های زیادی  برای جبران این اتفاق در دیدار برگشت برابر لخویا لبریز باشد. قرمزها روز شنبه در حالی تهران را به مقصد دوحه ترک کردند که کمال کامیابی نیا غایب بزرگ ترکیب شان برای این دیدار نیز خواهد بود. کمال به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف دیدار رفت را از دست داد و حتی قادر به همراهی پرسپولیس در بازی امشب نیز نیست. از طرفی مصدومیتی که برای محسن مسلمان در جریان تمرینات به وجود آمد، همه را کمی نگران کرد. مسلمان از ناحیه دست دچار شکستگی شده است، اما به گفته کادر پزشکی پرسپولیس می تواند با آتل مخصوص تیمش را در زمین همراهی کند.

در مقابل نیز حریف قطری هم شرایط نسبتا مناسبی دارد. آنها در تهران نتیجه ای که می خواستند را کسب کردند و حالا امیدوارند در خانه به خواسته اصلی شان برسند. با وجود اینکه یوسف العربی آقای گل مصدوم این تیم هم توسط بلماضی به تمرینات احضار شده و همین اتفاق خبر از اهمیت بازی برای قطری ها می دهد.

نکته قابل توجه درباره پرسپولیس این است که جو اردوی نماینده ایران بسیار خوب است و بازیکنان از روحیه بالایی برخوردار هستند. به خصوص که پیش از این دیدار آنها شارژ مالی هم شدند و از طرفی فعالیت های شان در فضای مجازی نشان می دهد امید زیادی برای شکست لخویا در قطر دارند.

دیدار امشب تیم های لخویا و پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی باشگاه السد برگزار خواهد شد. این تصمیمی بود که مسئولان باشگاه لخویا به دلیل شرایط ویژه آب وهوایی اتخاذ کردند تا بازی در فضای بهتری برگزار شود.

همانطور که گفته شد، کمال کامیابی نیا تنها غایب پرسپولیس در این مسابقه خواهد بود و به احتمال بسیار زیاد محسن ربیع خواه در این دیدار نیز جای او را پر خواهد کرد. ضمن اینکه انتظار می رود برانکو ایوانکوویچ به ترکیب تیم خودش برای بازی برگشت دست نزند و همان تیم بازی رفت را راهی زمین کند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال