لسترسیتی ۲ - ۱ تاتنهام؛ کامبک روباه‌ها در کینگ‌پاور

لسترسیتی در حالی‌ که از تاتنهام عقب بود، با بازگشت به بازی موفق شد در خانه به یک پیروزی شیرین و دلنشین دست یابد...

لسترسیتی در حالی‌ که از تاتنهام عقب بود، با بازگشت به بازی موفق شد در خانه به یک پیروزی شیرین و دلنشین دست یابد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، آبی‌پوشان لسترسیتی در ورزشگاه کینگ‌پاور میزبان تاتنهام بودند که این بازی در نهایت با برتری ۱-۲ میزبان به پایان رسید.

بازی از همان ابتدا سرعت قابل ملاحظه‌ای داشت و توپ دائماً روی دروازه دو تیم در رفت و آمد بود. لسترسیتی که برتری محسوسی داشت، در دقیقه ۱۶ روی سماجت ان‌دیدی به گل اول رسید اما VAR این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت که در دقیقه ۲۹ روی پاس در عمق سون هیونگ مین، هری کین در محوطه جریمه لستر صاحب توپ شد و در حالی که براثر برخورد با مدافعین تعادل خود را از دست داده و سرنگون شده بود، با یک ضربه هوشمندانه و جالب دروازه کسپر اشمایکل را گشود تا میهمان در این بازی پیش بیافتد.

در دقیقه ۳۸، روی یک حرکت عالی، ضربه آیوزه پرز با واکنش گاتزانیگا راهی کرنر شد تا میزبان باز هم ناکام بماند. تلاش روباه‌ها در ادامه بی‌نتیجه بود و نیمه اول با برتری ۱-۰ شاگردان مائوریسیو پوچتینو به پایان رسید.

تاتنهام نیمه دوم را خوب آغاز کرد و در همان اوایل نیمه ضربه خطرناک اریک لاملا از روی دروازه لستر به بیرون رفت. در دقیقه ۵۷ نفوذ جیمی واردی و ضربه زیرکانه او با واکنش فوق‌العاده گاتزانیگا به کرنر رفت. اما در دقیقه ۶۴ کار می‌توانست برای میزبان دشوارتر شود اما گل زیبای سرژ اوریه با بررسی VAR و به دلیل آفساید سون مردود اعلام شد. اما لحظاتی بعد همه‌چیز برابر شد. نفوذ جیمی واردی و پاس عالی او با ضربه ریکاردو پریرا با برخورد به پای دنی رز، تبدیل به گل تساوی لیسترسیتی شد. لستر وی‌توانست به گل دوم هم برسد اما ضربه جیمی واردی از روی دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

در دقایق رو به اتمام بازی فشار تاتنهام بیشتر شد و در دقیقه ۸۱ ضربه پای چپ هری کین با واکنش اشمایکل راهی به دروازه پیدا نکرد. اما لسترسیتی در دقیقه ۸۶ موفق شد گل برتری را به ثمر برساند. روی پاس چودوری، ضربه محکم و تماشایی جیمز مدیسون در گوشه دروازه اسپرز جای گرفت تا شاگردان راجرز در آستانه کسب سه امتیاز قرار بگیرند. تاتنهام در ادامه توفیقی نداشت و بازی با پیروزی ۲-۱ لسترسیتی به پایان رسید.

لستر با این پیروزی ۱۱ امتیازی شد و موقتاً به رده دوم جدول رفت و تاتنهام نیز با همان ۸ امتیاز به رده پنجم سقوط کرد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی لسترستی 2 - 1 تاتنهام/ ویدیو

المپیاکوس ۲ - ۲ تاتنهام؛ بردی که از چنگ پوچتینو پرید!

لسترسیتی ۲ - ۱ تاتنهام؛ کامبک روباه‌ها در کینگ‌پاور
لسترسیتی ۲ - ۱ تاتنهام؛ کامبک روباه‌ها در کینگ‌پاور

تگ ها


ورزشگاه کینگ‌پاور مائوریسیو پوچتینو اسپرز فوتبال جهان روباه‌ها برندن راجرز فوتبال