لسترسیتی 2 - 0 آرسنال؛ شام آخر امری

آرسنال در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس مقابل لسترسیتی مغلوب شد....

آرسنال در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس مقابل لسترسیتی مغلوب شد.

به گزارش خبرنگار مدال، آرسنال در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس آرسنال در دیداری که میهمان لسترسیتی بود با حساب دو بر صفر شکست خورد.

شاگردان اونای امری بازی را بهتر از میزبان خود آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی می‌توانستند روی همکاری اوبامیانگ و لاکازت به گل برسند با این حال ضربه لاکازت به شکلی خطرناک از کنار دروازه لستر به بیرون رفت. این مهاجم فرانسوی یک موقعیت دیگر را از دست داد. لستر نیز در پاسخ به این حملات در دقیقه 27 می‌توانست توسط پرز به گل برسد که ضربه این بازیکن از بالای دروازه آرسنال به بیرون رفت و بازی در نهایت در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

لستر در نیمه دوم کار را تهاجمی آغاز کرد و در همان لحظات آغازین نیمه دوم می‌توانست توسط اندیدی به گل برسد که ضربه این بازیکن به تیرک دروازه آرسنال برخورد کرد. لستری‌ها چند حمله دیگر در نیمه دوم روی دروازه آرسنال ترتیب دادند و در نهایت در دقیقه 67 روی یک حرکت تماشایی و با ضربه دقیق واردی از رقیب خود پیش افتادند. 8 دقیقه بعد لستر این بار با پاس واردی و ضربه دقیق مدیسون به گل رسید تا اختلاف به دو برسد. پس از این گل آرسنال چند تلاش برای کم کردن فاصله داشت با این حال این تلاش‌ها نتیجه‌ای نداشت تا بازی با برتری دو گله لستر به پایان برسد.

این هشتمین برد فصل لستر سیتی بود و با سه امتیازی این بازی، لستر سیتی با 26 امتیاز در جابگاه دوم جدول قرار گرفت. آرسنال نیز سومین باخت فصل خود را تجربه کرد و چهارمین بازی بدون برد خود در لیگ برتر و پنجمین بازی بدون برد خود در تمام رقابت‌ها را تجربه کنند. با این روند انتقادات از اونای امری سرمربی این تیم به اوج رسیده و باید دید وی در نهایت چه سرنوشتی روی نیمکت آرسنال خواهد داشت.

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی لسترسیتی 2 - 0 آرسنال/ ویدیو

تگ ها


ویدیو ویدئو خلاصه بازی