لستر ۰ - ۲ سیتی؛ پیش به سوی اروپا

منچسترسیتی در دیداری حساس با دو گل لسترسیتی را مغلوب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی هر هفته به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر نزدیک تر می شود و آنها امشب با ارائه نمایشی برتر در خانه لسترسیتی با دو گل به برتری دست یافتند.

سیتی در همان دقایق ابتدایی و با ضربه راه دور فرناندینیو به گل رسید، اما این گل به علت مسدود شدن مسیر دید دروازه بان لستر توسط سرخیو آگوئرو مردود اعلام شد.

در دقیقه ۱۸ و این بار روی حرکت ریاض محرز بود که سیتی صاحب بخت خوبی برای زدن گل اول شد، اما ضربه پای چپ آگوئرو از بالای دروازه لسترسیتی به بیرون رفت.

دقایقی بعد کوین دی بروین با نواختن یک ضربه ایستگاهی تماشایی فرصت داشت دروازه لسترسیتی را باز کند، اما ضربه این بازیکن با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول سیتی صاحب بهترین بخت برای زدن گل اول شد، اما ابتدا ضربه زمینی ریاض محرز با کسپر اشمایکل به خوبی و با پای خود مهار کرد و در ریباند نیز ضربه دی بروین با اختلاف کمی به بیرون رفت تا نیمه نخست علیرغم برتری منچسترسیتی با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه ۴۹ و برای لسترسیتی و روی حرکت تیلسمان ایجاد شد، اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و با عکس العمل ادرسون همراه شد.

اما در دقیقه ۵۸ سیتی به گل اول دست یافت. روی ریباند یک فرصت و بعد از مهار تماشایی کسپر اشمایکل روی ضربه ریاض محرز، بنجامین مندی در سمت چپ محوطه لستر صاحب موقعیت شده و بعد از فریب مدافع این تیم و ضربه ای فنی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

اما در دقیقه ۷۳ سیتی باز هم به گل رسید. رحیم استرلینگ با خرکنی تماشایی دو مدافع لستر را در محوطه محو کرد و ارسال زمینی او در مقابل دروازه خالی با ضربه تمام کننده گابریل ژسوس همراه شد و سیتی به گل دوم دست یافت.

در دقیقه ۸۲ تیلسمان در گوشه محوطه جریمه و روی پاس مدیسون فرصت داشت اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او از روی دروازه سیتی به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و سیتی با دو گل لستر را شکست داد.

تگ ها


منچستر سیتی