لس آنجلس لیکرز 111-106 هیوستون راکتس؛ بازگشت جذاب پادشاه!

در شبی که هاردن به سختی توانست خود را به 30 امتیاز برساند، یاران لبران جیمز در کوارتر پایانی گوی سبقت را از حریف ربودند. بازگشت جذاب لبرام جیمز به بازی در نیمه دوم در کسب این پیروزی بسیر موثر بود....

در شبی که هاردن به سختی توانست خود را به 30 امتیاز برساند، یاران لبران جیمز در کوارتر پایانی گوی سبقت را از حریف ربودند. بازگشت جذاب لبرام جیمز به بازی در نیمه دوم در کسب این پیروزی بسیر موثر بود.

از سری رقابت های بسکتبال NBA ، تیم های لس آنجلس لیکرز و هیوستون راکتس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 111-106 به سود لیکرز به پایان رسید.

کوارتر نخست این دیدار در 6 دقیقه اول بسیار نزدیک دنبال می شد و برنده بارها و بارها عوض شد. در نهایت عملکرد خوب کنث فارید و آستین ریورز سبب شد تا هیوستون با نتیجه 22-33 به پیروزی برسد. هاردن در پایان این کواتر سه خطای شخصی در کارنامه خود داشت!

در کوارتر دوم و در دقایق ابتدایی درخشش جیمز هاردن، اختلاف امتیازی را به 13 امتیاز رساند اما لیکرز با درخشش اینگرام و جیمز به بازی برگشت و موفق شد اختلاف امتیازی را در پایان این کوارتر به 6 امتیاز برساند. کوارتر دوم با نتیجه 30-26 به سود لیکرز به پایان رسید.

در کوارتر سوم این دیدار هیوستون با قدرت کار را آغاز کرد و موفق شد در مقطعی از این کوارتر اختلاف امتیازی را به 19 امتیاز برساند اما لیکرز رفته رفته بازی را در اختیار گرفت و موفق شد با امتیازگیری های لبران جیمز و برندون اینگرام اختلاف امتیازی را به 7 امتیاز کاهش دهد. این کوارتر 31-32 به سود راکتس به پایان رسید.

در کوارتر پایانی بازی نزدیک دنبال شد. در دقایق ابتدایی لیکرز 96-95 پیش افتاد اما پس از بررسی های ویدیویی 4 امتیاز از لیکرز کم شد. این امر تمرکز شاگردان والتون را به هم نریخت و پرتاب های ناموفق بازیکنان راکتس این فرصت را به لیکرز داد تا به بازی برگردد و با درخشش اینگرام و جیمز از حریف پیش بیفتد. دو خطای حمله پی در ی از هاردن سبب شد این بازیکن 6 خطائه شده و از زمین خارج شود. کریس پال هم 6 خطائه شد و از زمین بازی خارج شد و در نهایت لیکرز موفق شد با برتری 28-16 در این کوارتر، برنده این دیدار شود.

جیمز هاردن با کسب 30 امتیاز، 6 پاس منجر به گل و 5 ریباند، ستاره تیمش بود.

لبران جیمز هم با کسب 29 امتیاز، 6 پاس منجر به گل و 11 ریباند، عملکرد بسیار خوبی داشت. اینگرام هم با کسب 27 امتیاز نقش مهمی در کسب این پیروزی ایفا کرد.