لشگر عنایتی و استقلالی‌ها علیه استقلال

تیم فوتبال هوادار با استقلالی های پرتعداد خود مقابل آبی پوشان پایتخت قرار می گیرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام قرار است دیدار معوقه استقلال و هوادار از هفته شانزدهم لیگ برتر عصر روز جمعه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود.
این مسابقه که به دلیل ابتلای استقلالی ها به ویروس کرونا برگزار نشده بود، حالا در شرایطی که مسابقات چند روزی تعطیل شده، برگزار خواهد شد.


نکته قابل توجه تقابل استقلالی های پرتعداد تیم هوادار با آبی پوشان پایتخت است. هوادار که بازی رفت را در هفته نخست لیگ برتر یک بر صفر به استقلال واگذار کرد، علاوه بر رضا عنایتی که هدایتش را برعهده دارد و سالها در استقلال توپ زده، جمع کثیری از بازیکنان سابق استقلال را نیز در اختیار دارد.


به غیر از بابک مرادی که در نقل و انتقالات زمستانی راهی هوادار تهران شد، نفراتی مثل آرش داجلیری، محمدقاضی، داریوش شجاعیان، امیرحسین خدامرادی، روح الله باقری و یکی دو بازیکن دیگر سابقه حضور در استقلال را دارند و حالا برای هوادار توپ می زنند.


داستان جدایی این نفرات از استقلال متفاوت بود اما آنها حالا در ترکیب هوادار انگیزه زیادی مقابل تیم سابق خود خواهند داشت. خصوصا بازیکنی مثل مرادی و شجاعیان که تجربه بیشتری نسبت به سایرین دارند و البته نحوه جدایی شان از استقلال هم برای آنها راضی کننده نبود.


گفتنی است؛ دیدار هوادار و استقلال ساعت ۱۷ روز جمعه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می شود.

تگ ها


استقلال تهران رضا عنایتی هوادار تهران