لطفاً در برخورد با گرت بیل عدالت را رعایت کنید

با وجود نمایش‌های ناامیدکننده از گرت بیل در فصل اخیر و مصدومیت‌های پی‌درپی او، شاید وقت آن رسیده که کمی در مورد او عادلانه برخورد شود....

به گزارش مدال؛ می‌توانیم با احترام به جدایی احتمالی «گرت بیل»، نسبت به او کمی عادلانه رفتار کنیم اما نمی‌توانیم به او، دستمزدش، کیفیتش و رفتارش توجه نکنیم. کسی که در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2 گل زد و ستاره میدان بود و پس از بازی از «مسئولیت بیشتر» و «تصمیم برای آینده» گفت ولی از آن زمان به بعد، به طور کامل در سایه فرو رفت.

او چیزی را طلب می‌کرد که نمی‌توانست در زمین به آن دست یابد و آن را به اثبات برساند. در فصلی که برای تمام رئال مادریدی‌ها چیزی شبیه فاجعه بود، او تقریباً وجود نداشت! این شرایط برای «زین‌الدین زیدان» هم در حال عادی باید امری قابل تحمل و قابل درک باشد چرا که او اصولاً فردی‌ست آرام که در هر شرایطی ترجیح می‌دهد اصول احتیاط و عدالت را رعایت کند اما اینبار 180 درجه مخالف شخصیت خود عمل کرد و بسیار صریح از بیل خواست که باشگاه را ترک کند.

ستاره ولزی شش سال پر فراز و نشیب را در «سانتیاگو برنابئو» پشت سر گذاشت؛ او یک بازیکن فوق العاده بود، سرعت بالایی داشت، خوب هم گل می‌زد اما اکنون نه با شکوه بلکه با فضاحت در حال ترک باشگاه است. گل‌هایی از او در خاطر ما خواهد ماند، گل‌هایی که مهم بودند اما نه به اندازه رساندن او به نزدیکی‌های توپ طلا! مادریدیسموها نیز از جدایی او به هیچ عنوان ناراحت نخواهند شد اما این حقیقت که نام او در کتاب تاریخ باشگاه به عنوان یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان دومین نسل موفق تاریخ کهکشانی‌ها ثبت خواهد شد، هرگز از مقابل چشمان‌شان دور نمی‌شود.

حالا شمارش معکوس برای جدایی مرد ولزی آغاز شده، کسی که نباید برای فروشش حتی یک پوند تخفیف داد چرا که او یک جواهر است، جواهری که البته در میان جواهرات مادرید مات و کدر شده و حالا دیگر وقت جدایی و درخشش در جایی دیگر برای او فرا رسیده است.

بیشتر بخوانید:

گرت بیل؛ سقوط یک فرشته

تگ ها


پیشنهاد گرت بیل گرت بیل گرت بیل چین گرت بیل زیدان زین‌الدین زیدان شاهزاده ولزی سانتیاگو برنابئو اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی سوپرلیگ چین گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال