لطفی: اگر قرار است سقوط کنیم، بگویند

مربی نفت مسجدسلیمان نسبت به داوری دیدار با صنعت نفت اعتراض کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سعید لطفی در نشست خبری پس از دیدار با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم که امروز زحمت کشیدند و تلاش زیادی انجام دادند، اما برنده نشدند. به صنعت نفت تبریک می‌گویم؛ آنها از فرصت‌های خود به نحو احسن استفاده کردند و توانستند برنده شوند.

او در خصوص عملکرد کمک داوران عنوان کرد: متاسفانه نمی‌دانم داوران کنار را چطور انتخاب می‌کنند؛ او حتی پس از پایان مسابقه هم می‌لرزید و به بیرون از زمین می‌آمد. فاصله داور وسط تا داور کنار به صحنه پنالتی نزدیک‌تر بود، اما نمی‌دانم چطور آن خطا را گرفتند.

مربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: امیدوارم این قضاوت مغرضانه نباشد و دوستان کارشناس داوری نظر بدهند. از زاویه‌ای که ما دیدیم، پنالتی نبود و به نظرم کمک داور عجله کرد چون داور وسط به صحنه نزدیک‌تر بود و داور می‌توانست تصمیم نهایی را بگیرد. اگر قرار است ما از لیگ برتر حذف شویم، بگویند اصلا دیگر بازی نکنیم و خیلی کار را سخت نکنند.

لطفی یادآور شد: تمام فکر آقای فکری این است که تیم در لیگ برتر بماند و دستور کار ایشان حفظ تیم در حاشیه امن است ولی متاسفانه یک سری صحنه‌ها مثل امروز پیش می‌آید که آدم دلسرد می‌شود و آدم نمی‌داند عمدی است یا غیرعمد. امیدوارم این اشتباهات سهوی باشد.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان