لطفی: جایگاه فعلی سپاهان شانسی نیست

مربی تیم نفت مسجد سلیمان معتقد است که تیم سپاهان با توجه به مجموعه کاملی که دارد، شایسته جایگاه فعلی خود است....

به گزارش ورزش سه، تیم نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فردا میهمان سپاهان خواهد بود. این تیم فردا در اولین بازی خود با هدایت محمود فکری به میدان خواهد رفت و سعید لطفی یکی از دستیاران فکری با حضور در نشست خبری پیش از بازی، در مورد شرایط تیمش صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

شناخت مان از تیم نسبی است

به لطف خدا برای بازی فردا بازیکن مصدوم نداریم و فقط مقتدایی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت. از چهارشنبه به این مجموعه اضافه شدیم و شناخت مان از آن نسبی است. تیم مان جوان و باانگیزه است؛ این قول را به هوادارانمان می دهیم که فردا تمام تلاش خودمان را بکنیم تا دست پر از اصفهان برگردیم.

سپاهان تیم قابل احترامی است

سپاهان تیم قابل احترامی است و جایگاه فعلی اش به هیچ عنوان اتفاقی نیست. مجموعه کاملی از مدیریت، کادرفنی و بازیکنان هستند. قطعا هر دو تیم بازی سختی مقابل هم خواهند داشت. امیدوارم که بازی تماشاگر پسندانه ای را فردا ارائه کنیم.

به چند هفته زمان نیاز داریم

شغل ما ایجاب می کند که تمام تیم ها را رصد کنیم و از آنها شناخت داشته باشیم. در مورد تیم نفت مسجد سلیمان هم اسما تمام بازیکنان را می شناختیم. ولی برای اینکه بازیکنان بتوانند با تفکرات آقای فکری و کادرشان هماهنگ شوند، چند هفته زمان می برد. با این حال از چهارشنبه که به مجموعه اضافه شدیم، تمام تلاش مان را کردیم تا تفکرات مان را به تیم القا کنیم. بچه ها هم تمام تلاش خود را می کنند تا نظر آقای فکری را جلب کنند.

تگ ها


سعید لطفی نفت مسجد سلیمان