لطف‌الله‌نسبی: مصاف نیما و نوشاد بدشانسی بود

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران گفت: در آینده‌ای نزدیک برنامه‌هایی را تدارک خواهیم داد تا نیما عالمیان بتواند در المپیک خوب ظاهر شود....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از میزان، جمیل لطف‌الله‌نسبی درخصوص کسب سهمیه المپیک نیما عالمیان در رشته تنیس روی میز اظهار داشت: نیما در یک گروه سه نفری قرار داشت و در یک بازی خیلی نزدیک ۴ بر ۳ به کراسینکو باخت؛ در حالی که می‌توانست بازی را ببرد. با این حال او در گروه خود در جایگاه دوم قرار گرفت. نوشاد هم در دور مقدماتی با پینگ‌پنگ بازانی از قزاقستان و قرقیزستان مصاف داد و خداراشکر در هر دو دیدار مقتدرانه به برتری دست یافت تا به عنوان نفر نخست به نیمه نهایی صعود کند.

وی افزود: از شانس بد نیما و نوشاد در این مرحله با هم بازی کردند که در پایان نیما با برتری چهار بر یک به فینال صعود کرد. نیما در فینال در شرایطی که دو گیم نخست را به کنجایف واگذار کرده بود در ادامه خیلی خوب خودش را پیدا کرد و توانست با برتری در این دیدار، سهمیه المپیک توکیو را از آن خود کند. در مجموع عملکرد برادران عالمیان بسیار خوب بود. در تورنمنت‌های پیشین از این هم پینگ‌پنگ بازان ایرانی بازی‌های خیلی درخشانی از خودشان بر جای بگذارند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در پایان گفت: برنامه ریزی خوبی مدنظر ما قرار داشت، اما متاسفانه به دلیل کرونا تا پیش از المپیک مسابقه خاصی نیست که ورزشکاران‌ما در آن شرکت‌کنند، هر چند که یک تورنمنت پیش از المپیک در چین برگزار خواهد شد، اما از آنجایی که ملی‌پوشان باید حدود دو هفته در قرنطینه باشند به همین دلیل کار عاقلانه‌ای نیست تا در آن مسابقات حضور پیدا کنیم. ان شاءالله در آینده‌ای نزدیک برنامه‌هایی را تدارک خواهیم داد تا نیما عالمیان بتواند در المپیک خوب ظاهر شود.

تگ ها


تنیس روی میز