لطف بزرگ به بارسلونا در از سرگیری لالیگا

با اعلام برنامه ۴ هفته ابتدایی از سرگیری لالیگا مشخص شد که بارسلونا در تمامی این ۴ هفته زودتر از رئال به میدان خواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز برنامه و زمان بازی های هفته ۳۰ و ۳۱ لالیگا اعلام شد تا تکلیف تاریخ و زمان ۴ هفته ابتدایی از سرگیری این بازی ها مشخص شود. نکته قابل توجه اینجاست که بر اساس برنامه ریزی لالیگا، بارسلونا در تمام این ۴ هفته زودتر از رئال به میدان خواهد رفت و در واقع فشار اصلی روی بازیکنان رئال خواهد بود که با علم به نتایج بارسا باید به میدان بروند. اتفاقی که البته می تواند از حجهاتی به سودشان نیز باشد.

طبق برنامه اعلام شده، بارسا شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۲(وقت محلی)باید در زمین مایورکا به میدان برود. یک روز دیرتر رئال مادرید در ورزشگاه دی استفانو از ساعت ۱۹.۳۰ میزبانی از ایبار را عهده دار خواهد بود.

سه شنبه ۲۷ خرداد بارسلونا از ساعت ۲۲ در نوکمپ میزبان لگانس است ولی رئال مادرید دو روز بعد یعنی ۲۹ خرداد ساعت ۱۸ باید در دی استفانو به مصاف والنسیا برود.

در هفته سی ام، بارسا تاریخ ۳۰ خرداد در سانچس پیسخوان و از ساعت ۱۹ میهمان سویاست و رئال مادرید یکشنبه اول تیر در زمین رئال سوسیداد به میدان خواهد رفت. زمان این بازی نیز ساعت ۲۱ خواهد بود.

سرانجام در هفته ۳۱ بارسا از ساعت ۲۲ سه شنبه سوم تیرماه در نوکمپ میزبانی از بیلبائو را برعهده خواهد داشت و رئال مادرید یک روز دیرتر ساعت ۲۲ در دی استفانو باید به مصاف مایورکا برود.

در این ۴ هفته بارسلونا بدون فشار برابر حریفان خود قرار خواهد گرفت و با فاصله، رئالی ها در حالی که از نتیجه بارسا آگاه هستند، محکوم به کسب پیروزی خواهند بود. باید دید برنامه ۷ هفته باقیمانده از لالیگا نیز مشابه خواهد بود یا این بار رئال زودتر از بارسا به میدان می رود.

بیشتر بخوانید:

نیمار به PSG؛ به بارسلونا بر می گردم (عکس)

نه پی اس جی و نه چلسی؛ فقط بارسلونا!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا فوتبال