لطف جالب منچسترسیتی در حق بارسلونا

منچسترسیتی به بارسلونا اجازه داده که دو خرید جدید خود یعنی اریک گارسیا و سرخیو آگوئرو از این تیم را زودتر از ۳۰ ژوئن معرفی کنند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا قصد دارد طی ساعات آینده از دو خرید جدید خود رونمایی کند. اولین آنها سرخیو آگوئرو خواهد بود. این باشگاه تمام مقدمات حضور ستاره آرژانتینی در نوکمپ را فراهم و حتی گفته می‌شود او در تست های پزشکی بلوگرانا نیز شرکت کرده و تنها اعلام رسمی این انتقال باقی مانده است.

از طرف دیگر بعد از مدت ها انتظار بالاخره انتقالی که هواداران بارسلونا ماه ها منتظر آن بودند نیز نهایی خواهد شد و اریک گارسیا هم مانند سرخیو آگوئرو با قراردادی به شکل آزاد راهی تیم کاتالانی خواهد شد و فصل آینده در جمع آبی اناری ها توپ می‌زند.

اما این دو ستاره یعنی سرخیو آگوئرو و اریک گارسیا تا تاریخ ۳۰ ژوئن تحت قرارداد منچسترسیتی هستند و بر اساس قوانین بارسلونا اجازه ندارند تا زودتر از آن زمان این دو بازیکن را معرفی کند. اما حالا مارکا گزارش داده که باشگاه انگلیسی تصمیم گرفته لطف جالبی در حق بارسا انجام دهد و به این باشگاه اجازه بدهد که زودتر از ۳۰ ژوئن آگوئرو و گارسیا را معرفی کند.

تگ ها


اریک گارسیا سرخیو آگوئرو نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ منچستر سیتی بارسلونا لیگ برتر لالیگا