لطف هواداران بایرن مونیخ را جبران خواهم کرد

لئون گورتزکا، هافبک مصدوم بایرن مونیخ ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر به میادین بازگردد....

به گزارش "ورزش سه"، روزهای حساس فصل به زودی برای بایرن مونیخ آغاز می شود و این تیم که از جام حذفی کنار رفته و در بوندسلیگا شانس اول قهرمانی است، باید در لیگ قهرمانان به مصاف سالزبورگ برود. حالا لئون گورتزکا، هافبک آلمانی و مصدوم بایرن مونیخ در مصاحبه ای با شبکه اسکای تاکید کرد با تمام توان برای بازگشت هر چه سریع تر به میادین تلاش خواهد کرد.

لئون گورتزکا گفت: "در واقع من خودم احساس آمادگی و سلامتی دارم، اما زانویم همچنان برای من مشکل ساز می شود. اگرچه دویدن در یک خط مستقیم برای من سخت نیست، من هنوز هنگام تغییر جهت و در زوایای خاص مشکل دارم و این شرایط فعلی من است.

من تمام تمرکز خود را روی بازگشت به میادین به سریع ترین شکل ممکن قرار داده ام. تا بهبودی کامل از مصدومیت اخیر زانو، من از زمان استفاده می کنم تا به شرایط بازی کردن رسیده و بتوانم در اسرع وقت دوباره به بایرن مونیخ کمک کنم.

به محض اینکه بتوانم دوباره در میدان و ترکیب تیم حاضر خواهم شد و امیدوارم خیلی زود به فرم آیده آل برای حضور در زمین برسم. همه کار انجام خواهم داد تا هر چه زودتر به زمین بازگردم. از این فرصت استفاده می کنم و دوباره از شما هواداران برای آرزو بهبودی و حمایتی که از من داشتید تشکر می کنم و البته امیدوارم که به زودی می توانم این محبت را در زمین و در لباس بایرن مونیخ جبران کنم."

تگ ها


تیم ملی آلمان بایرن مونیخ لئون گورتزکا