لطف کرونا به قهرمان مصدوم کشتی روسیه

نایب قهرمان روسی کشتی آزاد جهان به دلیل تصادف از ناحیه دست مصدوم شد و جراحی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماگومدرسول ادریس اف، آزادکار روس که مدال نقره وزن ۶۱ کیلوگرم رقابت های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان را در کارنامه خود دارد، ماه گذشته به دلیل تصادف رانندگی از ناحیه دست مصدوم شد و دست خود را گچ گرفت اما در ادامه مجبور شد ساعد دست خود را تحت عمل جراحی قرار دهد.


ادریس اف در مورد وضعیت دست مصدومش به یک سایت روس گفته است: با نظر پزشک متخصص برای بهبود زخمم ۲ هفته صبر کردم و سپس جراحی انجام شد. استخوان دست من را با یک صفحه فلزی ثابت کرده اند که باید طی عملی آن را خارج کنم و پس از آن سه تا چهار هفته زمان لازم است تا بتوانم کارهای سبک را با دستم انجام دهم و دوماه بعد از آن نیز می توانم تمریناتم را شروع کنم.


این کشتی گیر روس اما شانس آورده که در دوران کرونا با چنین مصدومیتی روبرو شده و می تواند خودش را آماده نگه دارد. او در این باره گفت: اگر در این شرایط قرار نداشتیم رقابت های قهرمانی کشور روسیه را از دست می دادم و می بایست آن را از تلویزیون تماشا کنم. سعی می کنم تا شرایط خاصی پیش نیامده آپارتمانم را ترک نکنم و فقط صبح های زود در نزدیکی خانه ام پیاده روی کوتاهی انجام می دهم.

بیشتر بخوانید:

۶ سهمیه باقی مانده کشتی کجا به دست می آید؟

نامه تورلیخانوف به دبیر: روی حمایتم حساب کنید

 

 

تگ ها


کشتی ویروس کرونا کشتی