لطیفی: فرهاد مجیدی برخلاف نکونام بی‌تجربه‌ است

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر فرهاد تجربه داشت در اهواز اخراج نمی‌شد و با این مصاحبه و حواشی شرایط تیم را بحرانی نمی‌کرد و برعکس تیم را به آرامش نزدیک می‌کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی عنوان کرد: متاسفانه مدیرانی که به باشگاه می‌آیند یا متخصص نیستند یا متعهد. کمتری مدیری در سال‌های قبل بوده که هم تخصص و هم تعهد داشته باشد. برای همین تصمیمات اشتباه مدام در باشگاه گرفته می‌شود و پولهای بیت‌المال به هدر می‌رود. همین می‌شود که با یک پیرمرد ۷۰ ساله (شفر) قرارداد بالای یک میلیون دلار می‌بندد، شما یقین بدانید که این قرارداد مشکل دارد. 

وی درباره موضعگیری‌های عجیب فرهاد مجیدی بعد عدم نتیجه‌گیری مقابل فولاد و سایپا، گفت: متاسفانه هنوز در فوتبال ما از نسل من گرفته تا نسل فعلی افرادی هستند که در دوران فوتبال بسیار توانمند و محبوب بوده‌اند ولی نمی‌پذیرند که مربیگری یا بازیگری کاملاً تفاوت دارد. اگر قرار بود بازیکنان بزرگ، مربیان بزرگی هم شوند، پله یا مارادونا باید بزرگترین مربیان جهان می‌بودند. الان بزرگترین مشکل فرهاد مجیدی کمبود تجربه است. فرهاد با توجه محبوبیتش روی سکوها یک کوپن  برای سرمربیگری استقلال داشت، ولی اگر من جای او بودم بعد از استراماجونی که تیم را به بهترین شرایط رسانده بود، هرگز در آن موقعیت قبول مسؤلیت نمی‌کردم. 

بازیکن پیشین استقلال تصریح کرد: البته از یک جهت فرهاد را تحسین می‌کنم، چون کمتر کسی این ریسک را قبول می‌کرد که در آن زمان هدایت استقلال را برعهده بگیرد ولی نقدی که به مجیدی الان وارد است، بحث عدم تجربه است.  برخلاف فرهاد، جواد نکونام دارای تجربه بالایی است، او دستیار کی‌روش بوده و در لیگ یک با چند تیم کار کرده و حالا به جایی رسیده که سرمربی فولاد شده است اما فرهاد خیلی زودتر از چیزی که انتظار می‌رفت سرمربی استقلال شد.  استقلال دیگر جای آزمون و خطا نیست. اگر فرهاد تجربه داشت در اهواز اخراج نمی‌شد و با این مصاحبه و حواشی شرایط تیم را بحرانی نمی‌کرد و برعکس تیم را به آرامش نزدیک می‌کرد.

بیشتر بخوانید:
داستان عجیب ۷ کرونایی در یک تیم از زبان مدیرعامل
دیاباته تعهد داده پنجشنبه صبح در تهران باشد
تایید پرداختی فیفا به پرسپولیس رسید

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی علی لطیفی فوتبال ایران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال