لغو ممنوعیت نمایش پیراهن PSG در قلب مارسی!

&#۱۶۰;مسئولین شهر مارسی قانون ممنوعیت پوشیدن و به نمایش گذاشتن پیراهن باشگاه پاری سن ژرمن را در آستانه فینال لیگ قهرمانان لغو کردند....

به گزارش "ورزش سه"، پلیس شهر مارسی اعلام کرد تصمیم قبلی خود مبنی بر ممنوعیت پوشیدن یا بهنمایش گذاشتن پیراهنهای باشگاه پاری سن ژرمن در این شهر را لغو کرده اند و حالا هواداران PSG می توانند در روز فینال لیگ قهرمانان با لباس تیم محبوب خود در این شهر حضور داشته باشند. تصمیم قبلی به دلیل ایجاد خشونتهایی در شهر مارسی بر سر لباسهای PSG اتخاذ شده بود.

پاری سن ژرمن رقیب سرسخت مارسی در فوتبال فرانسه است. مارس البته تا این لحظه تنها تیم فرانسوی است که موفق شده در رقابتهای باشگاهی اروپا به قهرمانی برسد. البته تیم‌های رن، سنت اتین و موناکو سابقه حضور در فینال را دارند ولی تا کنون قهرمانی تنها به مارسی تعلق گرفته و بسیاری از هواداران مارسی دوست ندارند شاهد رسیدن تیم رقیب به دستاوردشان باشند.

روز پنج شنبه در مرکز شهر مارسی درگیریهایی بین هواداران مارسی و PSG در گرفت که به خشونت کشیده شد. به گزارش اکیپ حدود ۵۰ نفر از هولیگانهای هوادار مارسی با راه افتادن در خیابانهای مرکز شهر هواداران PSG را تهدید کرده و دستگاه های تلویزیونی را در کافه هایی که قرار بود فینال لیگ اروپا را پخش کنند شکستند. بعد از این درگیری ها بود که پلیس مارسی پوشیدن پیراهن PSG در این شهر را موقتاً ممنوع کرد. تصمیمی که حالا توسط مقامات این شهر لغو شده است.

تگ ها


المپیک مارسی پاری سن ژرمن