لغو چهارمین مسابقه ؛ بی‌برنامگی و ناهماهنگی در کمیته فوتسال!

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارسدیدار آتلیه طهران قم و مقاومت قرچک هم به دلیل اجازه ندادن شورای تامین استان قم لغو شد، این مسابقه چهارمین بازی است که در هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتسال برگزار نمی شود ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس دیدار آتلیه طهران قم و مقاومت قرچک هم به دلیل اجازه ندادن شورای تامین استان قم لغو شد، این مسابقه چهارمین بازی است که در هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتسال برگزار نمی شود.
چهارمین دیدار از هفته اول رقابت های شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال که قرار بود امروز برگزار شود، لغو شد.
طبق برنامه اعلام شده این کمیته به باشگاه ها قرار بود روز سه شنبه 6 تیرماه بازی افتتاحیه لیگ برتر در مشهد بین دو تیم فرش آرا این شهر و آذرخش بندرعباس برگزار شود که متأسفانه این بازی به دلیل بی برنامگی و ناهماهنگی کمیته فوتسال لغو شد.
مجدداً دیروز چهارشنبه 7 تیر ماه قرار بود روز دوم این مسابقات بین تیم های هیأت فوتبال استان قم و گیتی پسند اصفهان و همچنین پارسیان شهر قدس و شهرداری ساوه برگزار شود. اما اینبار ماجرا برعکس دیروز بود پارسیان به دلیل صادر نشدن کارت بازی مقابل شهروند ساری نتوانست بازی کند و این دیدار هم لغو شد. 
بازی گیتی پسند اصفهان و هیات فوتبال قم هم با توجه به صحبتهای بهرامی رئیس هیئت فوتبال استان قم که طی یک نامه به کمیته فوتسال اعلام می دارد به دلیل برگزاری رقابتهای کشتی بین المللی جام یادگار امام خمینی ره، شورای تامین استان اجازه برگزاری هیچ مسابقه فوتسال را نمی دهد و فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال به این حرفها بی توجهی می کنند، نتیجه این می شود که این بازی هم به سرنوشت بازیهای روزهای قبل لیگ رقم می خورد و لغو می شود.
مجددا امروز ینج شنبه 8 تیر ماه شاهد لغو یک دیدار دیگر بین تیمهای آتلیه طهران قم و مقاومت قرچک هستیم که این دیدار هم با توجه به شرایط به وجود آمده در استان قم و اجازه ندادن شورای تامین این بازی هم لغو شد،این چهارمین بازی است که از روز اول مسابقات لیگ 97-96 لغو شده است،که در تاریخ برگزاری لیگ های فوتسال ایران بی سابقه است.
تا چه زمانی باید باشگاه ها تاوان ضرر و زیان این بی برنامگی و بی مسئولیتی فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال را بدهند؟
آیا بهتر نیست فدراسیون فوتبال تا دیر نشده تصمیم جدیدی بگیرد؟!

تگ ها


اخبار روز فوتبال