لقمه رونالدو؛ واران به یوونتوس می‌رود

این مدافع فرانسوی قراردادش را با رئال تمدید نکرده و همین باعث شده تا خبرهایی درباره احتمال جدایی او از رئال به گوش برسد....

این مدافع فرانسوی قراردادش را با رئال تمدید نکرده و همین باعث شده تا خبرهایی درباره احتمال جدایی او از رئال به گوش برسد.

روزنامه ایتالیایی دلیل عدم تمدید قرارداد واران با رئال مادرید را کریستیانو رونالدو دانست. رافائل واران تا سال ۲۰۲۰ با رئال مادرید قرارداد دارد. این مدافع فرانسوی قراردادش را با رئال تمدید نکرده و همین باعث شده تا خبرهایی درباره احتمال جدایی او از رئال به گوش برسد. روزنامه توتو اسپورت ایتالیا نوشت که کریستیانو رونالدو از سران یوونتوس خواسته زمینه جذب واران را فراهم کنند و به نظر می‌رسد که خود این بازیکن هم دوست دارد راهی یووه شود.

به نوشته توتو اسپورت احتمال پیوستن واران به یوونتوس به توجه به نزدیک شدن بونوچی و کیلینی به دوران بازنشستگی زیاد است اما یووه کار راحتی برای جذب این مدافع فرانسوی ندارد چرا که زیدان علاقه زیادی به او دارد و رقم فسخ قراردادش هم ۵۰۰ میلیون یورو است. توتو اسپورت در ادامه نوشت که یوونتوس برای جذب واران باید ۹۰میلیون یورو پرداخت کند.