لمبرت: نباید استوک سیتی به شقیری وابسته باشد زیرا او مسی نیست!

سرمربی تیماستوک سیتیپل لمبرت که تیمش در فصل جاری در منطقه سقوط قرار دارد و هر هفته به سقوط نزدیک و نزدیک تر می شود، در کنفرانس مطبوعاتی که قبل از بازی با اورتون برگزار شد از اینکه استوک سیتی نباید به گلزنی های ژردان شقیری وابسته باشد گفت ......

 سرمربی تیم استوک سیتی پل لمبرت که تیمش در فصل جاری در منطقه سقوط قرار دارد و هر هفته به سقوط نزدیک و نزدیک تر می شود، در کنفرانس مطبوعاتی که قبل از بازی با اورتون برگزار شد از اینکه استوک سیتی نباید به گلزنی های ژردان شقیری وابسته باشد گفت.

ستاره سوئیسی استوک سیتی که در این فصل 7 گل برای تیمش به ثمر رسانده، تاثیرگذارترین بازیکن تیمش بوده اما وقتی در دو بازی آخر، موفق به باز کردن دروازه حریفان نبوده استوک سیتی نیز گلی نزده است.

پل لمبرت در این مورد گفت:

فکر نمی کنم بتوان خیلی روی یک بازیکن تکیه کرد. فکر می کنم انجام چنین کاری سخت است، مگر این که بازیکن مورد نظر لیونل مسی یا بازیکنی از این قبیل باشد. ژردان شکیری برای ما خوب کار کرده ولی به کمی همیاری نیز نیاز دارد. این کمک باید از سوی سایر نقاط زمین انجام شود و اگر چنین شود، حضور موثری در بازی خواهیم داشت. فکر می کنم اگر هر کسی گلزنی کند، شانس بهتری (برای کسب نتیجه دلخواه) خواهیم داشت.

تگ ها


اخبار روز استوک سیتی فوتبال