لمپارد با جوانانش در لیگ برتر چه می‌کند؟/ چلسی جوان، چلسی آینده‌دار

فرانک لمپارد توانسته با استفاده از بازیکنان جوان، انرژی زیادی به تیمش تزریق کند و شاگردانش را به انجام بازی‌های شاداب ترغیب کند....

به گزارش مدال، حضور لمپارد روی نیمکت چلسی و محرومیت این تیم از خرید بازیکن باعث شده تا آبی‌پوشان به استفاده از بازیکنان جوان روی بیاورند و این مسئله کاملا به نفع آن‌ها باشد. از دیرباز باشگاه چلسی توجه کمی به بازیکنان آکادمی خود می‌کرده است و پس از جان ترین و یکی دو بازیکن دیگر، هیچ کس نتوانسته از آکادمی چلسی به تیم اصلی برسد و موفق شود. حالا اما توموری، آبراهام و مونت خون تازه‌ای به تیم لندنی تزریق کرده‌اند.
گری لینکر در آخرین برنامه تلویزیونی خود اعلام کرده همین حالا چلسی بیشتر از تمام فصل‌ها از سال ۲۰۰۵، به بازیکنان جوان میدان داده و این مسئله در حالی رخ می‌دهد که تازه ۵ هفته از آغاز لیگ گذشته است. بازگشت کالوم هادسون اودوی و ریس جیمز آمار آبی‌پوشان را بهتر خواهد کرد. مونت و آبراهام آن‌قدر درخشان ظاهر شده‌اند که میانگین سنی گلزنان چلسی در این فصل به ۲۱ سال و ۱۲۴ روز رسیده است.
لمپارد توجه ویژه‌ای به بازیکنان جوان دارد و این مسئله را در دوران حضور در دربی کانتی هم نشان داده است. امسال اولین سال در دوران حضور آبراموویچ در چلسی است که او خریدی نخواهد داشت و باید دید عاقبت چلسی ۲۰۲۰ چه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تامی آبراهام؛ بدرخش ای الماس دیوانه!

 

تگ ها


رومن آبراموویچ دربی کانتی لمپارد Tammy Bakumo-Abraham میسون مونت چلسی لیگ برتر فوتبال