لمپارد: برد و باخت جام حذفی تاثیری روی نبرد لیگ ندارد

فرانک لمپارد سرمربی چلسی در آستانه دیدار امروز تیمش با منچستریونایتد در نیمه‌نهایی جام حذفی می‌گوید پیروزی یا شکست در این بازی تاثیری روی نبرد در جدول لیگ برتر نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در آستانه دیدار امروز چلسی و منچستریونایتد در نیمه‌نهایی جام حذفی انگلیس، فرانک لمپارد سرمربی چلسی می‌گوید شکست یا پیروزی تیمش در این بازی تاثیری روی نبرد در لیگ برتر برای کسب سهمیه چمپیونزلیگ نخواهد داشت.

لمپارد که در آستانه بازی امروز به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌داد سعی کرد به سوالات متعدد آنها درباره ارنج تیمش در مقابل یونایتد و به خصوص دروازه‌بان چلسی در این بازی پاسخ سرراستی ندهد. لمپارد در پاسخ به سوالها درباره استفاده از کپا یا کابایرو در درون دروازه گفت:" این سوالی است که من پاسخش را می‌دانم".

لمپارد با رد کردن این ادعا که پیروزی در بازی امروز به تیمش کمک می‌کند تا در جنگ با شیاطین سرخ برای کسب سهمیه چمپیونزلیگ هم موفق شود گفت:" به نظر من این دو موضوع ربطی به هم ندارند. جام حذفی رقابت جداگانه‌ای است. ما همه می‌دانیم اهمیت این جام چیست و حضور در فینال چه معنایی دارد. ولی بعد از بازی امروز ما به سرعت دو بازی در لیگ خواهیم داشت. هر دو تیم نگاه متفاوتی به این مقوله دارند".

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" در اینکه بازی امروز از نظر فیزیکی روی بازی چهارشنبه در لیگ تاثیر کمی خواهد داشت شکی نیست. ما باید با این کنار بیاییم و سعی کنیم برای حل کردن این مشکل راه‌حل پیدا کنیم. به جز این من معتقدم این بازی تاثیری روی نبرد ما در لیگ نخواهد داشت".

بیشتر بخوانید:

نگرانی لمپارد: VAR مدتی است به سود یونایتد بوده

جنگ لفظی بین سرمربی یونایتد و چلسی بالا گرفت!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان فرانک لمپارد چلسی فوتبال