لمپارد به بازیکنان چلسی؛ با من هستید یا علیه من؟

فرانک لمپارد درهای خروج باشگاه چلسی را به کسانی که با ایده هایش مخالفند نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، فرانک لمپارد سرمربی چلسی با شکست در بازی مقابل منچستر سیتی در خطر اخراج قرار دارد. آبی‌های لندن در هفت بازی گذشته خود در لیگ برتر تنها یک برد کسب کرده‌اند و از دو تیم بزرگ انگلیس، یعنی آرسنال و منچسترسیتی هم شکست خورده‌اند و در رتبه نهم جدول قرار دارند.

پس از ۴ شکست در ۶ بازی اخیر، طبیعتا شایعات برکناری لمپارد بیش از پیش به گوش می رسد و جانشینان زیادی را برای او ردیف کرده اند. لمپارد در نشست خبری اخیر خود گفت که انتظار چنین فشاری را در چلسی داشت و اینگه نگران اخراج شدن نیست. او پس از یک سال و نیم نشستن روی نیمکت چلسی به شدت خطر از دست دادن شغلش را احساس می کند.

لمپارد به اسکای اسپورتس گفت:« قرار نبود و نیست که من یک مربی محبوب برای همه بازیکنانم باشم. باید بدانم که بازیکن برای من بازی می کند یا بر علیه من است. تنها چیزی که می خواهم این است که خودشان را وقف تیم کنند و حامی هم تیمی های شان در زمین باشند.

اینکه در تمرین و زمین مسابقه حداکثر توان را بگذارند. اگر کسی نمی تواند چنین باشد، درهای خروج به روی او باز است و منصفانه است که به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد که هم به نفع خودش است و همه نفع من و باشگاه.»

تگ ها


فرانک لمپارد چلسی