لمپارد: خوشحالم تیمو ورنر موفق به گلزنی شد

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی برتری مقابل مورکمب را عامل افزایش اعتماد به نفس تیمش دانست....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی که در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته و چهار شکست از شش بازی را تجربه کرده بود، امروز در جام حذفی انگلیس کار آسانی برابر تیم ناشناخته مورکمب داشته و با چهار گل این تیم را مغلوب کرد. کای هاورتز و تیمو ورنر، دو ستاره جوان و آلمانی چلسی در این دیدار موفق به گلزنی شدند و فرانک لمپارد در خصوص درخشش این دو بازیکن تحت فشار صحبت کرده است.

فرانک لمپارد گفت: "این پیروزی کمی اعتماد به نفس به ترکیب چلسی تزریق خواهد کرد، اما ما باید به سمت جلو حرکت کنیم. از اینکه تیمو ورنر موفق به گلزنی در این دیدار شد خوشحالم، زیرا مهاجمان به گلزنی نیاز دارند. ما باید در مورد کای هاورتز صبوری به خرج دهیم، اما او از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می تواند پیشرفت کند. ما بازیکنان جوان زیادی در بخش هجومی که از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. اگر نگاهی به جدول گلزنان لیگ برتر بیندازید متوجه می شوید نفرات ابتدایی معمولا ۲۷، ۲۸ یا ۲۹ ساله هستند.

تصور می کنم بیلی گیلمور تحت فشار است، اما می دانم که بیلی تبدیل به بازیکن بسیار خوبی برای این باشگاه خواهد شد. فیکایو توموری می تواند در این ماه و به دلیل کمبود وقت فرصت قرار گرفتن در ترکیب ثابت، چلسی را به صورت قرضی ترک کند. نگرش مثبت توموری در تمرینات کاملا مشهود بوده، اما او برای مدتی از چلسی جدا خواهد شد."

تگ ها


فرانک لمپارد چلسی