لمپارد: دیگر در لیگ برتر ۴ تیم برتر نداریم

فرانک لمپارد پیش از دیدار چلسی مقابل نوریچ پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود....

به گزارش مدال، فرانک لمپارد پیش از دیدار چلسی با نوریچ به خبرنگاران گفت: کانته مصدومیت دارد. پس شرایطش را طی ۲۴ ساعت آینده مورد بررسی قرار می‌دهیم. رودیگر هنوز آماده نیست ولی امیدواریم برای هفته آینده آماده شود. پدرو تمرین در استفوردبریج را فقط به این دلیل از دست داد که طی سه هفته گذشته زیاد بازی کرده و فقط یک حرکت احتیاطی در مورد او کردیم. بازگشت اودوی بعد از بازی های ملی؟ بله او تمرین می‌کند و به نظر بسیار سرحال و آماده میاد اما باید از او محافظت کنیم چون مدت طولانی از میادین دور بوده است. شرایط برای ریس جیمز هم همینطور هست.
لمپارد در ادامه گفت: بازی با نوریچ چه قدر مهم هست؟ بازی با هر کدام از تیم‌ها بسیار مهم هست. البته که می‌خوایم برنده شویم و همچنان اعتماد به نفسمان را حفظ کنیم. می‌خواهیم برنده باشیم اما باید به آن‌ها هم احترام بزاریم. در مورد بازی با لسترسیتی؟ نیمه اول فوق العاده بودیم و به طور طبیعی بازی باید ۲-۰ یا ۳-۰ می‌شد. وقتی نمی‌توانید کار را تمام کنید ممکن است عصبی شوید. آنها مساوی کردند و اندکی بیشتر مشتاق پیروزی نشون دادند. شاید ۲۰ دقیقه اینطور بود و ما اشتباهات زیادی مرتکب شدیم.
لمپارد در ادامه گفت: مصدومیت کانته؟ قوزک پا! پیچ خوردگی قوزک پا. در مورد سیتی، لیورپول و ۴ تیم برتر؟ آنها فصل قبل نشان دادند واضحا از بقیه جلوتر هستند. فکر میکنم تغییراتی داشتیم و ۴ تیم برتر به ۶ تیم برتر تغییر پیدا کرده‌اند. ولورهمپتون پیشرفت کرده و بقیه هم سرمایه گذاری کرده‌اند. همه در این لیگ کار سختی در پیش دارند و همه مشکلاتی به مانند ما دارند.

بیشتر بخوانید:

خبر خوش برای هواداران چلسی؛ آقای ستاره آماده بازگشت به میادین

 

تگ ها


لمپارد نوریچ سیتی چلسی نوریچ سیتی-چلسی لیگ برتر فوتبال