Banner

لمپارد: قرعه سختی در لیگ قهرمانان داریم/ مقابل شفیلد مصدوم زیاد داریم

فرانک لمپارد پیش از دیدار چلسی مقابل شفیلد به اظهارنظر درباره وضعیت چلسی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان پرداخت....

به گزارش مدال، فرانک لمپارد پیش از دیدار شاگردانش مقابل شفیلد در کتفرانس مطبوعاتی گفت: انگولو کانته آماده نیست و مصدومیت قوزک پایش ادامه دارد. به خاطر او صحبتی با دشان داشتم. پدرو هم آماده نیست ولی بعد از بازی های ملی آماده می‌شود. رودیگر هم امشب با تیم زیر ۲۳ ساله ها بازی می‌کند. در لمپارد در مورد لیست تیم ملی انگلیس افزود: برای میسون خوشحالم. او هنوز بازی نکرده ولی به خاطر شروعش خوشحالم. در مورد تامی باید بگویم در خط حمله انگلیس رقابت زیادی وجود دارد و شرایط دشواری هست اما برای میسون و راس خوشحالم.
سرمربی آبی‌پوشان لندنی درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان گفت: قرعه‌مان سخت است؟ بله اینطور فکر می‌کنم‌. در لیگ قهرمان هیچ قرعه ساده‌ای وجود ندارد. والنسیا، آژاکس و لیل اصلا ساده نیستند و همه حریفانی سخت به شمار می‌آیند. اگر تا به حال در مستایا بازی نکرده باشید یا آماده نباشید باید بدانید آن‌جا زمین سختی برای بازی است.
لمپارد در پایان درباره اولین پیروزی فصل چلسی که هفته پیش به دست آمد: قطعا کمک کرد نه فقط به من بلکه به کادر فنی هم کمک کرد. این برد ما رو بالا کشید ولی باید کار بیشتری کرد. نباید بعد از یک برد استراحت کرد.

بیشتر بخوانید:

ستاره فرانسوی چلسی در آستانه بازگشت به خانه

تگ ها


کنفرانس خبری پیش از بازی فرانک لمپارد Tammy Bakumo-Abraham میسون مونت چلسی لیگ برتر فوتبال