لمپارد: لوکاکو جانشین مناسبی برای دیگو کاستا است

فرانک لمپارد، اسطوره چلسی معتقد است که پیدا کردن جانشینی برای دیگو کاستا کار بسیار دشواری است ولی لوکاکو می تواند از پس این وظیفه بر بیاید ......

فرانک لمپارد، اسطوره چلسی معتقد است که پیدا کردن جانشینی برای دیگو کاستا کار بسیار دشواری است ولی لوکاکو می تواند از پس این وظیفه بر بیاید ...

فرانک لمپارد، اسطوره چلسی معتقد است که پیدا کردن جانشینی برای دیگو کاستا کار بسیار دشواری است ولی لوکاکو می تواند از پس این وظیفه بر بیاید.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: کونته اخیرا با پیامک به کاستا اطلاع داده که دیگر علاقه ای به ادامه همکاری با او ندارد و دیگو کاستا نیز علاقه مند به بازگشت به اتلتیکو است. از سوی دیگر چلسی به دنبال جذب جانشینی برای اوست که لوکاکو به عنوان جدی ترین گزینه مطرح شده است. حال لمپارد نیز به تمجید از لوکاکو پرداخت و گفت که او می تواند از پس این وظایف بر آید.

او گفت:" من روملو را از وقتی که کنارش بازی می کردم می شناسم. اوایل فوتبالش بود و هنوز کسی به او فرصت نمی داد. مسلما با ترک باشگاه پیشرفت بسیاری داشته است. او قطعا گزینه خوبی برای جانشینی کاستا خواهد بود.

در خصوص یک مهاجم کامل، او بارها در اورتون خود را ثابت کرده است ولی دیگر گزینه هایی نیز وجود دارند. مطمئنم که آنها بازیکنی در سطح و سبک دیگو کاستا خواهند خرید که قدرت بدنی بالایی داشته باشد و هر فصل بیش از 20 گل بزند."