لمپارد: نباید در پنجره ژانویه هیجان‌زده عمل کنیم

فرانک لمپارد سرمربی چلسی معتقد است این تیم نباید در پنجره نقل و انتقالات هیجان‌زده عمل کند...

به گزارش مدال، پیش از دیدار چلسی-لیل در لیگ قهرمانان اروپا که پیروزی در آن به معنای قطعی شدن حضور آبی ها در مرحله یک هشتم نهایی خواهد بود، فرانک لمپارد در نشست مطبوعاتی حاضر شد تا در خصوص بازی، نقل و انتقالات چلسی و مصدومان چلسی صحبت کند. او به خبرنگاران گفت:

"شما با در دست داشتن مالکیت یک بازی، حرف‌تان را در زمین می‌زنید. با این حال فردا با تیمی بازی خواهیم کرد که روحیه بسیاری در زمین بازی دارد. آن‌ها برای سرمربی موقت جدید می‌جنگند. باید بهتر از این‌ها، مقابل لیل بازی کنیم. کار تیمی یک چیز است اما از خودمان انتظار دارم چه در لیگ و چه سایر رقابت‌ها، خودمان را با شرایط وفق دهیم. البته که برخوردهای فیزیکی، اجتناب ناپذیر هستند. 

اگر نتوانید در توپ های هوایی و جدال‌ها برنده شوید، قطعا شکست خواهید خورد. در این صورت اگر نتوانید در چنین صحنه‌هایی پیروز شوید، هنگام حضور در استادیوم‌هایی نظیر گودیسون پارک، محکوم به تجربه شرایط سختی هستید. رودیگر به ترکیب بازگشته است. برگشتن او خبر خوبی است. توموری در لیست حضور ندارد. ژیرو هم وضعیتی مشابه توموری دارد. باید بگویم در گروه سختی قرار داریم و باید در خانه، بتوانیم پیروز شویم. فرم بد؟ این در طبیعت لیگ برتر انگلیس قرار دارد. هیچکس از ابتدا نگفته بود که قرار است این سفر ما، کاملا آرام و بی ماجراجویی باشد. از نظر من، این یک آزمون است.

نژادپرستی؟ اجازه دهید اتحادیه مشکل را حل کند. مخالف هرگونه بی احترامی هستیم. هنوز کار زیادی برای حل مشکل وجود دارد. به هیچ وجه این نوع برخوردها را در جامعه یا فوتبال نمی خواهیم. بزرگترین بازی فصل؟ البته که بازی بزرگی است. این مانند مرحله حذفی است. بازیکنان فعلا در شرایط فیزیکی خوبی به سر می برند. انجام دادن این همه بازی راحت نیست. همه کار خواهیم کرد تا شرایط برگردد. به مبارزه ادامه خواهیم داد. 

نقل و انتقالات ژانویه؟ باید بسیار مراقب باشیم که عملکردمان هیجان زده نباشد. باشگاه باید تعادل را حفظ کند. تقویت؟ تیم قدرتمندی داریم. هرچقدر بیشتر با بازیکنان باشم، بیشتر یاد می‌گیریم. نظر من عوض نشده است."

اخبار مرتبط:

اورتون ۳- چلسی ۱؛ تحقیر شاگردان لمپارد با دبل لوین

تگ ها


آبی‌های لندن فرانک لمپارد نقل و انتقالات ژانویه فوتبال جهان چلسی لیل چلسی-لیل UEFA Champions League فوتبال